Lidovci to už začali řešit: Imigrantské násilí na ženách
Autor: -bj- | Publikováno: 15.08.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Nebývalý kolosální nárůst násilí ve společnosti, a to zejména proti ženám, ale i policistům a úředním osobám, má podle švýcarských lidovců SVP-UDC již jméno: neintegrovaní imigranti.

Nebývalý kolosální nárůst násilí ve společnosti, a to zejména proti ženám, ale i policistům a úředním osobám, má podle švýcarských lidovců SVP-UDC již jméno: neintegrovaní imigranti. Tomu přispívá tolerantní justice, která namnoze více chrání pachatele než oběti. Švýcarští lidovci se s tím nehodlají smířit a požadují důslednou ochranu obyvatelstva proti těmto imigrantským živlům. Iniciativu totiž přebírají lidovečtí mládežníci (JUDC) pod vedením místopředsedkyně Virny Conty.

Contyová odkládá servítky politické korektnosti a bere si k ruce statistiku. Imigrantského násilí na dívkách a ženách v zemi. A že fenomén sexuálního imigrantského násilí není jen švýcarský, ale stejně dobře i německý, norský, holandský či belgický, hovoří rovněž za vše. To, že se ženy ve Švýcarsku již na veřejných místech necítí bezpečny, je přece jenom dost nová realita. Ženy, které nectí patriarchální řád jsou považovány za beze cti. Laxnost státu k imigrantským pachatelům, zlehčování a relativizování jejich sexuální kriminality musí podle mladých lidovců zkončit. Není zodpovědné nebrat objektivně statistiku zločinnosti, ve které ženy neobtěžují hordy Švýcarů, nýbrž cizinců. Lidem musí být navrácen pocit bezpečí, který byl vždy pro naši zemi příznačný, uzavírá lidovecká místopředsedkyně mladých Contyová.

zdroj:

https://www.svp.ch/news/artikel/medienkonferenzen/vom-13-august-2019/

https://lesobservateurs.ch/2019/08/14/violence-a-legard-des-femmes-la-violence-a-legard-des-femmes-a-un-nom-non-integres/

https://www.udc.ch/actualites/articles/exposes/il-faut-renforcer-la-securite-dans-lespace-public/

https://www.20min.ch/schweiz/news/story/-Die-SVP-geht-zurueck-zu-den-Wurzeln--21086796

https://www.youtube.com/watch?v=C6HG2oP6gnw  

https://www.lematin.ch/suisse/udc-suisse-nest-pays/story/13040538

https://www.tdg.ch/suisse/udc-refmet-criminalite-tapis/story/29371140

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

Šokující odhalení: Místopředseda Ústředí muslimských obcí Sáňka falšoval úřední dokumenty a zneužil plnou moc
Konvertita k islámu Vladimir Sáňka je šedou eminenci v pozadí války mezi Kavkazany a Araby v Muslimské obci v Praze
Rvou se čeští muslimové o peníze původně určené islámským teroristům v Sýrií??!