Ilegální imigrantka napadla ženu v Itálií
Autor: A A | Publikováno: 10.08.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
ITÁLIE / SALVINI / DALŠÍ NEMOCINKÁ UPRCHLICE:-( Někdo slyší hlasy, někdo poslouchá tělo. V Itálii to tentokrát ale neprošlo: "Napadla ženu ve Florencii: dala jí pěstí, když byly obě v tramvaji a to všechno údajně proto, že "jí to kázalo tělo" 😱.

ITÁLIE / SALVINI / DALŠÍ NEMOCINKÁ UPRCHLICE:-( Někdo slyší hlasy, někdo poslouchá tělo. V Itálii to tentokrát ale neprošlo: "Napadla ženu ve Florencii: dala jí pěstí, když byly obě v tramvaji a to všechno údajně proto, že "jí to kázalo tělo" 😱.

 
Zraněnou obětí je 36-letá Nigerijka, která byla takto napadena jinou krajankou /22 let/, která měla být vyhoštěna už v roce 2017. V roce 2018 si zažádala o azyl v Palermu. Pracujeme na tom, abychom tuto kriminálnici z Itálie vyhodili spolu se všemi jí podobnými, kteří jsou všechno, jenom uprchlíci ne!
 
Vracíme se k tomu, aby naše země byla zemí váženou; přijde pouze ten, kdo má povolení a kdo chybuje, musí platit, nelegální uprchlíci musí být vyhoštěni."
 
Zdroj: https://www.lanazione.it
 
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě LGBT, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí LGBT elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize