Takhle nám lžou prorežimní media v EU! Manipuluji s pomoci fotek ve prospěch vítání tsunami imigrantů z Afriky a islámského světa
Autor: Eva Svobodová | Publikováno: 07.08.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace
ZALOŽENO NA LŽI. Tento obrázek, spolu s obrázkem utopeného Aylana, byl dlouho používán jako omluva pro Merkelové otevření hranic v r. 2015. Ve skutečnosti tady povalil svou ženu s děckem do kolejí sám hysterický otec, když mu policisté bránili v cestě do Německa. A Aylan nezahynul na útěku do bezpečí, zahynul na cestě z bezpečí za zlatým snem svého lakomeho otce, který dětem nekoupil ani záchranné vesty.

ZALOŽENO NA LŽI. Tento obrázek, spolu s obrázkem utopeného Aylana, byl dlouho používán jako omluva pro Merkelové otevření hranic v r. 2015Ve skutečnosti tady povalil svou ženu s děckem do kolejí sám hysterický otec, když mu policisté bránili v cestě do Německa. A Aylan nezahynul na útěku do bezpečí, zahynul na cestě z bezpečí za zlatým snem svého lakomeho otce, který dětem nekoupil ani záchranné vesty
 
 
Ukázalo se, že syrští váleční uprchlíci z valné části nejsou uprchlíci a už vůbec ne ze Sýrie. Že to nejsou vděční doktoři a inženýři. Že velká část z nich nenávidí naši kulturu a civilizaci a chce ji jen využít a nahradit svým kultem. A nakonec se přestalo mluvit i o válečných uprchlících. Už nám jen blahobytní komunističtí spratci a jejich političtí pasáci diktují, že jsme povinni převézt a přijmout milióny lidí z Afriky... jen proto, že se máme díky vlastní práci líp než oni. 
 
Dnes máme v Německu v krátké době druhého mrtvého pod koly vlaku - vrahem ženy byl kosovský Albánec, včera zabil Eritrejec osmiletého chlapce.
 
Co myslíte, budou se politici a média pohoršovat nad jejich smrtí stejně, jako tenkrát nad vymyšlenou "brutalitou maďarské policie"? 
 
Nebo konečně přestanou lhát a přiznají, že naši mrtví jsou pro ně jen plánované ztráty obludného rovnostářského projektu, proti kterému jsou plány tehdejších komunistů jen dětská hra?
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti cenzuře a totalitě LGBT, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí LGBT elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize