Italský vlastenecký ministr Salvini odmítl diktát Paříže: Nedovolím, aby se z Itálie stal uprchlicky tábor pro EU
Autor: A A | Publikováno: 24.07.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Salvini k tomu na svém FB profilu dále upřesnil: "Shromáždění v Paříži bylo principelně špatně, protože bylo svoláno s krátkým předstihem a způsobem absolutně nezvyklým vzhledem k tomu, že je nyní předsednictví svěřeno Finsku, avšak i obsahem, protože vlastně zopakovalo požadavek, aby se Itálie stala uprchlickým táborem Evropy. Já už jsem řekl své "ne" svému protějšku Castanerovi v Helsinkách a opět to dnes zopakuji po propadáku setkání na žádost Francouzů a Němců. Itálie opět zvedla hlavu a nenechá si přikazovat či hrát společnici: pokud Macron chce o imigrantech diskutovat, ať klidně přijede do Říma."

ITÁLIE / SALVINI: NENECHÁME SI OD NĚHO DIKTOVAT / MACRON: ITÁLIE AŤ SE STANE UPRCHLICKÝM TÁBOREM EVROPY! "Itálie opět zvedla hlavu a nenechá si přikazovat či hrát roli společnice: pokud chce Macron diskutovat o imigrantech, ať klidně přijede do Říma." Ministr vnitra Matteo Salvini tak odpovídá francouzskému prezidentovi, který ho napadl za to, že opustil jednání o imigraci v Paříží. "Nikdy nic nezískáte tím, že se nezúčastníte", uvedl Macron.
 
Zdroj citace přiložen níže.
 
Salvini k tomu na svém FB profilu dále upřesnil:
 
"Shromáždění v Paříži bylo principelně špatně, protože bylo svoláno s krátkým předstihem a způsobem absolutně nezvyklým vzhledem k tomu, že je nyní předsednictví svěřeno Finsku, avšak i obsahem, protože vlastně zopakovalo požadavek, aby se Itálie stala uprchlickým táborem Evropy.
 
Já už jsem řekl své "ne" svému protějšku Castanerovi v Helsinkách a opět to dnes zopakuji po propadáku setkání na žádost Francouzů a Němců. 
 
Itálie opět zvedla hlavu a nenechá si přikazovat či hrát společnici: pokud Macron chce o imigrantech diskutovat, ať klidně přijede do Říma."
 
Zdroj: tgcom24.mediaset.it
 
Prosím podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize