"Islám drží muslimský svět v zaostalosti!": Britský kandidát na premiéra Johnson
Autor: -bj- | Publikováno: 19.07.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Ve svém komentáři k novému vydání své knihy «Sen Říma» kandidát na britského premiéra Boris Johnson konstatuje, že islám drží muslimský svět v zaostalosti, ze které pak vzchází frustrace a nevraživost vůči ostatním kulturám, zejména těm nejvyspělejším.

Ve svém komentáři k novému vydání své knihy «Sen Říma» kandidát na britského premiéra Boris Johnson konstatuje, že islám drží muslimský svět v zaostalosti, ze které pak vzchází frustrace a nevraživost vůči ostatním kulturám, zejména těm nejvyspělejším.

Ve své eseji nazvané «A pak přišli muslimové» vysvětluje, že právě tato ukřivděnost muslimů je zdrojem jejich dorážení na své okolí a všech globálních konfliktů. Musí přece existovat vysvětlení, proč v islámském světě nevznikla buržoazie, kapitalizmus a rozvoj demokracie. Je to právě onen fatální náboženský konzervatizmus, který brání dalšímu rozvoji, uvažuje Johnson.

Johnsonovy komentáře vzbudily pozdvižení v muslimských kruzích, avšak i souznění v řadách původních Britů. Každopádně Británie se dnes sama u sebe doma musí potýkat s otázkou islámu a jeho slučitelností s historickým vývojem Británie a jejího dnes nakřápnutého impéria, které dominovalo světu půl tisíciletí.

zdroj :

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7251507/Boris-Johnson-said-Islam-Muslim-world-literally-centuries-West.html

https://www.breitbart.com/europe/2019/07/18/boris-something-about-islam-kept-islamic-world-centuries-behind-virtually-every-global-conflict-linked-muslim-grievance/

https://www.nouvelordremondial.cc/2019/07/16/boris-johnson-a-declare-que-lislam-a-laisse-le-monde-musulman-arriere-de-plusieurs-siecles/

https://www.mirror.co.uk/news/politics/boris-johnson-said-islam-kept-18322838

https://lesobservateurs.ch/2019/07/17/boris-johnson-lislam-a-laisse-le-monde-musulman-arriere-de-plusieurs-siecles/

https://www.nytimes.com/2019/07/17/books/boris-johnson-72-virgins.html

https://www.sbs.com.au/news/utter-ignorance-boris-johnson-claimed-islam-set-muslim-world-centuries-behind

https://www.moroccoworldnews.com/2019/07/278330/boris-johnson-islam-muslim-world-problem/

https://www.europe-israel.org/2019/07/boris-johnson-estime-que-lislam-a-laisse-le-monde-musulman-arriere-de-plusieurs-siecles/

https://www.amazon.com/Dream-Rome-Boris-Johnson/dp/0007224451

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize