Imigrantští doktoři stojí za 60% případů zneužívání pacientek
Autor: -bj- | Publikováno: 18.07.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
V Británii to bouchlo. Ve zdravotnictví. I díky české stopě. Imigrantský doktor Anush Babu vystudovaný v Česku zneužíval a šmíroval pacientky. A není sám. Exponoval tak tabu, které je v multikulturní společnosti naprosto in.

V Británii to bouchlo. Ve zdravotnictví. I díky české stopě. Imigrantský doktor Anush Babu (viz zdrojové odkazy) vystudovaný v Česku zneužíval a šmíroval pacientky. A není sám. Exponoval tak tabu, které je v multikulturní společnosti naprosto in.

Podle údajů z britského Národního zdravotního systému NHS stojí za 60% zneužívání pacientek imigrantští, zejm. neevropští doktoři. To je dvakrát tolik než jejich západní kolegové. Přitom barevní doktoři tvoří jen třetinu zdravotnického personálu. Zneužívání sahá od osahávání, šmírování, natáčení až k znásilňování.

Anush Babu se měl kde učit (uvidíme, zda se jeho alma mater nějak vyjádří). I v ČR se pacientky vracely po operaci v jiném stavu s lapiduchem, aniž by se o to přičinily. A v multikulturní společnosti si tací teprv přijdou na své.

Nicméně britská lékařská disciplinární komise GMC se politicky korektních důvodů zdráhá oficiálně připustit, že barevní lékaři se dopouštějí na pacientkách dvakrát více zneužívání než bílí, a chce (uměle) dosáhnout, že čísla budou vyrovnaná. Lékařské kuloáry se však obávají, že to povede jen k tomu, že se polovina případů zneužívání pacientek barevnými doktory nebude příliš rigorózně řešit, a jen povede k legimitizování praxe, že lékaři v určité míře mohou mladých pacientek (zne)užívat jako bonusů ke své práci.

zdroj:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7244791/Foreign-doctors-revealed-60-sex-assaults-patients.html

https://www.britainfirst.org/sex_abuse_shame_of_foreign_doctors

http://www.citoyens-et-francais.fr/2019/07/royaume-uni-les-medecins-etrangers-sont-a-l-origine-de-60-des-agressions-sexuelles-sur-patients.html

https://freewestmedia.com/2019/07/16/six-out-of-10-foreign-trained-nhs-doctors-linked-to-sexual-misconduct/

https://www.amren.com/news/2019/07/foreign-doctors-are-behind-60-of-all-sex-assaults-on-patients/

http://www.fdesouche.com/1236879-royaume-uni-les-medecins-etrangers-sont-a-lorigine-de-60-des-agressions-sexuelles-sur-patients#

https://unitynewsnetwork.co.uk/majority-of-sexual-misconduct-in-nhs-comes-from-foreign-trained-doctors/

https://www.thesun.co.uk/news/1482118/medic-who-secretly-filmed-female-patients-and-kids-walks-free-from-court-because-he-has-a-voyeuristic-disorder/

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize

Šokující odhalení: Místopředseda Ústředí muslimských obcí Sáňka falšoval úřední dokumenty a zneužil plnou moc
Konvertita k islámu Vladimir Sáňka je šedou eminenci v pozadí války mezi Kavkazany a Araby v Muslimské obci v Praze
Rvou se čeští muslimové o peníze původně určené islámským teroristům v Sýrií??!