Levičačka, která přijela poučovat, co se má a co ne: Návštěva Čaputové v Polsku
Autor: -bj- | Publikováno: 17.07.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Polská média její návštěvu shrnují jako „Levičačku, která nás přijela poučovat, co máme a co nemáme”, navíc nevkusně oblečená jak na svatbu. Vyjadřování se k polským věcem za současného podporování homosexuálů a diplomatické bezskrupulóznosti narozdíl od splachovacích Čechů, hrdí Poláci Čaputové příkře nedarovali.

Ani v Polsku nezůstala státní návštěva nové slovenské prezidentky Zuzany Čaputové bez nepříjemných pachutí. Polská média její návštěvu shrnují jako „Levičačku, která nás přijela poučovat, co máme a co nemáme”, navíc prý nevkusně oblečenou, jak na svatbu.

Vyjadřování se k polským věcem za současného podporování homosexuálů a potratů, jakož i diplomatické bezskrupulóznosti narozdíl od splachovacích Čechů, hrdí Poláci Čaputové příkře nedarovali.

Na pozadí politického profilu a imidž slovenské prezidentky se tábor opozičníků českého prezidenta Zemana nejeví lépe než banda zpovykaných hujerů.

zdroj:

https://www.wprost.pl/kraj/10234092/kaja-godek-skrytykowala-prezydent-slowacji-pisze-o-lewaczce-ktora-chyba-nie-ma-stylistki.html

https://www.rp.pl/Dyplomacja/190719538-Kaja-Godek-o-prezydent-Slowacji-Lewaczka-bez-stylistki.html

https://www.dorzeczy.pl/kraj/108357/lewaczka-caputova-przyjechala-pouczac-chyba-nie-ma-stylistki-kaja-godek-ostro-o-prezydent-slowacji.html

https://www.pch24.pl/popiera-zadania-homoseksualistow-i-aborcje--kim-jest-zuzana-caputova---przyszla-prezydent-slowacji,66915,i.html

https://planetapolska.net/polska/34635-mocne-reakcje-na-wpis-godek-kobieta-strzygaca-sie-od-garnka/

https://natemat.pl/278915,internauci-smieja-sie-z-kai-godek-skrytykowala-stroj-zuzany-caputovej

https://www.eurabia.cz/Articles/33194-po-babisiade-zas-jedna-ne-normalni-zprava-imigranti-hromadne-znasilnovali-v-nemecku.aspx

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=227753

video:

 

 

Prosím podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Více k problematice zde:

Britská BBC falšovala překlady z arabštiny, aby zakryla palestinskou nenávist k židům!

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize