Konvertita k islámu Vladimir Sáňka je šedou eminenci v pozadí války mezi Kavkazany a Araby v Muslimské obci v Praze
Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 24.03.2019 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace
Český konvertita k islámu Vladimír Sáňka je šedou eminenci v zápase o nadvládu nad Muslimskou obci v Praze. Sáňka konvertoval k islámu v roce 1994 a nejprve se stal vlivným členem Islámské nadace v Praze (vlastni velkou mešitu na Černé mostě) a poté i předsedou Muslimské obce v Praze. Jenže postupně začal ztrácet svůj vliv a byl z Islámské nadace v Praze vyhozen a dnes mu zůstává pouze funkce v Muslimské obci v Praze. Pokud by přišel i o tuto poslední funkci přišel, tak by ztratil poslední zbytky vlivu a hlavně přístup k neregistrovaným financím proudícím v zákulisí muslimské komunity. A pravě proto je dnes Kušnarenko nejdůležitější Sáňkův spojenec a pokud padne Kušnarenko, tak nejspíše padne i Sáňka a přijde tak o moc a peníze.

Český konvertita k islámu Vladimír Sáňka je šedou eminenci v zápase o nadvládu nad Muslimskou obci v Praze. Sáňka konvertoval k islámu v roce 1994 a nejprve se stal vlivným členem Islámské nadace v Praze (vlastni velkou mešitu na Černé mostě) a poté i předsedou Muslimské obce v Praze. Jenže postupně začal ztrácet svůj vliv a byl z Islámské nadace v Praze vyhozen a dnes mu zůstává pouze funkce v Muslimské obci v Praze.

Pokud by přišel i o tuto poslední funkci přišel, tak by ztratil poslední zbytky vlivu a hlavně přístup k neregistrovaným financím proudícím v zákulisí muslimské komunity. A pravě proto je dnes Kušnarenko nejdůležitější Sáňkův spojenec a pokud padne Kušnarenko, tak nejspíše padne i Sáňka a přijde tak o moc a peníze.  

Sáňka stojí za dlouhodobou snahou radikalizovat českou muslimskou komunitu salafijstickým směrem. Vydával například literaturu, která je i základem ideologie teroristické organizace Islámský stát. 

Zároveň se založením muslimské obce a získáním pozice předsedy dostal Sáňka k značným příjmům za halal certifikáty (tj. za doklady pro české firmy, že jejich produkty mohou jíst muslimové). Například jen letos v lednu zaslala firma LA LORRAINE Muslimské obci 87 000 korun, IREL, SPOL. S R.O. zaslala v prosinci 2018 částku 30 000 korun a také v prosinci firma MLÝN PERNER SVIJAN poslala 40 000 korun.

Muslimská obec také dostává celkem velké dary na svou činnost propagace islámu a provozu modlitebnu. Například v prosinci 2018 daroval obci neznámý dárce 43 300 korun a v srpnu 2018 dal dárce obci zase 58 800 korun. Na nedostatek peněz si tedy Muslimská obec nemůže stěžovat. Jen na dvou transparentních účtech má Muslimská obec 1 660 604 korun (955 056 + 705 548).  

V souvislosti s boji mezi skupinou kolem Sáňky a Kušnarenka proti ostatním frakcím v české muslimské komunitě se ke mne dostaly i informace, které koluji například v uzavřených muslimských skupinách, že Sáňka a jeho skupina si udělali z islámských aktivit velmi výnosný byznys.

Jako příklad je uváděn údajný sponzorský dar od neznámého dárce z jedné arabské země (údajně Saúdské Arábie) na tisk koránu, který měl být distribuován zdarma. Ovšem Muslimská obec měla korán prodávat a měla si získané peníze ponechat (otázkou je jestli byl prodej vůbec přiznán v účetnictví). Pokud jsou tyto tvrzeni z řad muslimů pravdivé, tak jen dokreslují, jak moc je výhodné pro Sáňku ovládat Muslimskou obec. Také česká policie našla v souvislosti s kauzou knihy Základy tauhidu u Sáňky doma velký obnos peněz s podivným původem.

Muslimové mezi sebou také obviňují Sáňku, že zneužíval svých kontaktu na české tajné služby k tomu, aby očerňoval jemu nepohodlné muslimy a jeho konkurenty a naopak pomáhal radikálně smýšlejícím muslimům nebýt v pozornosti české tajné služby. Byl to primárně Sáňka, kdo podporoval tolik roků dnes vazebně vyšetřovaného Samera Shehadeha a pokud tedy mají kritici z řad muslimů pravdu, tak právě díky pomoci Sáňky unikal Samer Shehadeha několik let pozornosti české kontrarozvědky BIS a mohl zde působit a šířit radikální salafismus. 
 
Jak vidíte, tak pokud s Kušnarenkem padne i Sáňka, tak padne člověk, který nesmazatelně zanechal v české muslimské komunitě stopu radikalismu a podivných finančních machinací.
 
Vladimir Sáňka s Kušnarenkem ve společnosti teplických muslimů. Kušnarenko má prst v symbolickém výrazu běžné pro salafistické hnutí a z něj vycházející teroristickou organizaci Islámský stát - vedle fotografie dvou bojovníku Islámského státu se stejným symbolem.
 
Vladimir Sáňka s Kušnarenkem ve společnosti teplických muslimů. Kušnarenko má prst v symbolickém výrazu běžné pro salafistické hnutí a z něj vycházející teroristickou organizaci Islámský stát - vedle fotografie dvou bojovníku Islámského státu se stejným symbolem
 
Doporučujeme tyto základni knihy o islámu:
Ježíš Kristus & islám
Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu
Islám a terorismus
Stručný životopis zakladatele islámu
Chcete pochopit tuto zvracenou psychiku muslimů? Přečtěte si knihu známého exmuslima Alího Síny Jak porozumět Mohamedovi a muslimům, ke koupi zde.
 
K tématu doporučujeme:
Rvou se čeští muslimové o peníze původně určené islámským teroristům v Sýrií??!
Důležité upozornění!! Někdo se snaží cenzurovat varování před projevem šéfa Pražské muslimské obce, který vyzval české muslimy k ozbrojování
Šéf pražských muslimů vyzval české muslimy, aby se ozbrojili. Máme se bát teroristických útoků ze strany českých muslimů?
Důležité upozornění!! Někdo se snaží cenzurovat varování před projevem šéfa Pražské muslimské obce, který vyzval české muslimy k ozbrojování
Šéf pražských muslimů vyzval české muslimy, aby se ozbrojili. Máme se bát teroristických útoků ze strany českých muslimů?
Cenzura jako za bolševika: Připomněli si obětí násilí uprchlíku a Youtube jejich video smazal
Alrawi káže nenávist proti nevěřícím a teď se diví, že to jeho rodině nevěřící vracejí? Aneb co vám media neřekly ke kauze napadené muslimky v Brně ...
Proč číst Kellerovu knihu Evropské rozpory ve světle migrace?
Islám rozvrací rodiny a štve děti proti rodičům. Poučte se dříve než se to stane i ve vaši rodině ...
Víme první: Chce v Čechách zakládat islámskou stranu a pražští muslimové si ho zvolili v sobotu za svého nového šéfa
Islám a terorismus

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

Je super nosit islámské zahalení a být muslimka, milé české děti. Česká televize opět v dětském vysílání propagovala pozitiva islámu
Další gang bang znásilnění v Německu a opět ve Freiburgu. Opět byli v akci Syřané a spol.
Co Itálií řídí nacionalisté a populisté, tak o 80% klesla migrace z Afriky. Ano, jde to
Jak porozumět muslimům? Vědecky rozbor proč jsou muslimové lidé mnoha tváří, proč jsou agresivní a pod.
 
 
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX