Video: Jak anglosaská psyché historicky chytla rusofóbii
Autor: -bj- | Publikováno: 09.02.2019 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Pro anglosaskou psyché je ruský protějšek v průběhu dějin konfrontačním nepohodlným fenoménem a traumatem, který nikdy neskousla. Ve své povýšenosti by ho nejradši degradovala do kategorie svých koloniálních poddaných, ale nikdy to nedala. Rusko je tak v jejích očích nepoddaným poddaným, a to ji autodeprimuje. Film Velká hra dokumentuje momenty, jak Britská imperiální moc narážela na Rusko a jeho vliv ve Střední Ázii.

Pro anglosaskou psyché je ruský protějšek v průběhu dějin konfrontačním nepohodlným fenoménem a traumatem, který nikdy neskousla. Ve své povýšenosti by ho njradši degradovala do kategorie svých koloniálních poddaných, ale nikdy to nedala. Rusko je tak v jejích očích nepoddaným poddaným, a to ji autodeprimuje. Když se v anglosaském světě nedaří, je vděčným cílem Rusko. Dokonce i někteří teologové ztotožňovali věčné duchovní zlo s Ruskem. Avšak věci i ve vysoké politice jsou prozaičtější – jde o kořist a moc. Film Velká hra dokumetuje momenty, jak Britská imperiální moc narážela na Rusko a jeho vliv ve Střední Ázii. Mrkněte.

http://www.ontvtime.ru

 

Chcete pochopit tuto zvracenou psychiku muslimů? Přečtěte si knihu známého exmuslima Alího Síny Jak porozumět Mohamedovi a muslimům, ke koupi zde.

K tématu doporučujeme:
Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti
Islám a terorismus

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Propagandistický mýtus úspěšného zapojení uprchlíku do práce a důvod, proč nechtějí na Západě stejné mzdy v celé EU

Je super nosit islámské zahalení a být muslimka, milé české děti. Česká televize opět v dětském vysílání propagovala pozitiva islámu
Další gang bang znásilnění v Německu a opět ve Freiburgu. Opět byli v akci Syřané a spol.
Co Itálií řídí nacionalisté a populisté, tak o 80% klesla migrace z Afriky. Ano, jde to
Jak porozumět muslimům? Vědecky rozbor proč jsou muslimové lidé mnoha tváří, proč jsou agresivní a pod.
Ježíš Kristus & islám
Stručný životopis zakladatele islámu
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX