Uprchlíci prodávali drogy italské mládeží - policejní operace proti desítkám uprchlíků
Autor: A A | Publikováno: 23.04.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
PORDENONE: Afghánci a Pákistánci, kteří přišli do Itálie žádat o politický azyl, zrealizovali ohromnou distribuční síť drog! A kdo se opravdu zajímá a zahraničí sleduje, toho už to asi těžko překvapí. Žadatelé o azyl, který jim byl zamítnut, postavili na nohy velmi důmyslnou síť distribuce omamných látek. Jde asi o dvacet dva cizinců, kteří po zamítnutí žádosti pravděpodobně přebývali i u některých svých krajanů.

PORDENONE: Afghánci a Pákistánci, kteří přišli do Itálie žádat o politický azyl, zrealizovali ohromnou distribuční síť drog! A kdo se opravdu zajímá a zahraničí sleduje, toho už to asi těžko překvapí. Žadatelé o azyl, který jim byl zamítnut, postavili na nohy velmi důmyslnou síť distribuce omamných látek. Jde asi o dvacet dva cizinců, kteří po zamítnutí žádosti pravděpodobně přebývali i u některých svých krajanů.
 
Zaměřovali se především na lehké drogy, které prodávali v italských parcích. Mezi zákazníky měli i studenty, mnohdy i nezletilé!
 
Při policejní akci u nich byly nalezeny tři kila marihuany, ale předpokládá se, že omamných látek měli asi tak kilo na týden..
 
Roberto Calderoli, místopředseda Senátu za Ligu k tomu dodává: "A dost, to už není dne, abychom neslyšeli zprávy o násilnostech či trestných činech spáchaných imigranty, kteří žijí na naše útraty. A případ z Pordenone ukazuje na další problém: centra pro uprchlíky, aby vydělala svých 1300 euro měsíčně od státu za to, že drží každého žadatele o azyl, téměř vždy vyčerpají své kapacity a nejsou schopni organizaci a dohled nad těmito imigranty zvládat."
 
"V Pordenone, kdo měl kontrolovat pohyb a aktivity těchto žadatelů o azyl? Je možné, že si zodpovědní či běžní pracovníci zařízení ničeho nevšimli? Jde o velmi závažnou věc, která ukazuje, jak je Itálie nezabezpečená a zranitelná zevnitř: protože kdyby se tito imigranti místo prodeje drog rozhodli například pro činnost džihádistů? Třeba mi někdo z vládních činitelů odpoví".
 
Zdroj: messaggeroveneto.gelocal.it
 
K článku doporučujeme:
Plán EU vychází na 100%. V Německu je mezi mladými 15 let pouze 64% skutečných Němců ...
Jak porozumět Mohamedovi a muslimům
Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?
Islám a terorismus
Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu
Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?
 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU, multikulturní a proislámské elity snaží potlačovat a tajit! 
 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!
 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX