Islamizace Británie v roce 2016 - listopad ...
Autor: Libor Popovský | Publikováno: 09.01.2018 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace
1. listopadu. Šaría soudy pracují "všude v této zemi," říká Ahmad Al-Dubayan, předseda Britské rady Šaría soudů, orgánu zřízeného ke standardizaci správy islámského práva ve Velké Británii. Řekl, že je nemožné zjistit, kolik Šaría soudů v Británii působí.

1. listopadu. Šaría soudy pracují "všude v této zemi," říká Ahmad Al-Dubayan, předseda Britské rady Šaría soudů, orgánu zřízeného ke standardizaci správy islámského práva ve Velké Británii. Řekl, že je nemožné zjistit, kolik Šaría soudů v Británii působí.
 
4. listopadu. Vedoucí představitel římsko-katolické církve v Anglii a Walesu kardinál Vincent Nichols řekl, že Britové se mají hodně co učit od "živosti muslimské víry" uprchlíků a migrantů přicházejících do Spojeného království.
 
4. listopadu. Konvertita ke křesťanství Nissar Hussain byl nucen uprchnout ze svého domova v Manninghamu poté, co byl vystaven obtěžování a násilí ze strany muslimů. Řekl: "Toto extrémní pronásledování některými lidmi v muslimské komunitě, protože jsme konvertité, nás jako rodinu zničilo." Hussain, 50-letý otec šesti dětí, řekl, že jeho rodina a on byli vystaveni obtěžování, zastrašování a strachu z rukou muslimských zastánců tvrdé linie od roku 2008, kdy se objevil v dokumentárním filmu televizní stanice Channel 4 o týrání muslimských konvertitů.
 
7. listopadu. Whistleblower ze Scotland Yardu se domnívá, že Korunní zastupitelství (CPS) se neodvažuje stíhat zločiny ze cti, protože se obává „nepokojů" v asijských komunitách. Také odhalil, že "apatie" mezi státními zástupci vedla ke kolapsu kauzy, která mohla vést k prvnímu odsouzení za vynucené manželství v Anglii.
 
11. listopadu. Korunní zastupitelství (CPS) se nezabývalo případem asijské ženy, jejíž rodina ji přinutila k potratu, ze strachu, že bude označena jako rasistická organizace. Mohlo to být první odsouzení za interrupci kvůli výběru pohlaví plodu, ale CPS upustilo od vyšetřování případu, protože se obávalo "politické korektnosti".
 
14. listopadu. Oběť znásilnění v Dolní sněmovně vypověděla, že Šaría soudy nařizují ženám, aby zůstaly s násilnickými manžely. Matka dvou dětí vypověděla, že byla bita, okradena a znásilněna svým odcizeným manželem, přestože mu britské soudy zakázaly se k ní přiblížit. Rodinný nátlak však tuto britskou Pákistánku přesvědčil, aby se pokusila dosáhnout islámského rozvodu u Šaría soudu. Očekávala, že se jí dostane soucitného vyslyšení, namísto toho jí však bylo řečeno, že se má vrátit ke svému násilnickému manželovi.
 
16. listopadu. Policie v hrabství Bedfordshire smazala na Twitteru příspěvky týkající se „Měsíce informovanosti o islamofobii“, poté co ji lidé upozornili na to, že použité logo je podobné gestu populárnímu u džihádistů ISIS.
 
20. listopadu. Národní zdravotní služba (NHS) upozornila policii v Anglii a Walesu v období od července 2015 do června 2016 na 420 pacientů a zaměstnanců kvůli obavám, že byli vystaveni riziku radikalizace. Statistiky ukazují, v průměru 35 upozornění za měsíc, kdežto v předchozím roce to bylo 21 upozornění měsíčně.
 
24. listopadu. Džihádisté podezřelí z provádění teroristických útoků v Paříži a Bruselu použili na financování svých zločinů britské platby sociálních dávek. Korunní soud v Kingstonu vyslechl, jak někteří z nejznámějších a nejstíhanějších teroristů v Evropě použili peníze britských daňových poplatníků k financování svých aktivit v Sýrii i na jiných místech.
 
26. listopadu. Více než polovina žadatelů o azyl se vyjádřila o kvalitě poskytnutého bydlení, financovaného daňovými poplatníky jako o "zcela neadekvátním". Jen 11 % dotazovaných lidí řeklo, že bydlení je výborné, 8 % ho popsalo jako dobré a 14 % uvedlo, že je adekvátní.
 
28. listopadu. Tareena Shakil, žena z Burtonu, která se stala první ženou z Velké Británie uvězněnou za vstup do řad Islámského státu, obdržela na svoji obhajobu více než 132 000 liber zaplacených daňovými poplatníky.
 
Překlad původního textu Soerena Kerna „The Islamization of Britain in 2016. The realistic future for Britain is Islamic." pro českou verzi webu Gatestone Institute zpracovaný mnou a paní Helenou Kolínskou. 17 stran formátu A4.
 
Předchozí díly seriálu o islamizaci Německa:
Islamizace Německa v roce 2016 - úvod a leden
 

Předchozí díly seriálu o islamizaci Anglie:

Přiznejme si fakta: „Realistická budoucnost Británie je islámská“

Druhý díl Kronika islamizace a úpadku Anglie - leden 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - únor 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - březen 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - duben 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - květen 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - červen 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - červenec 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - srpen 2016

Islamizace Británie v roce 2016 - září ...

Islamizace Británie v roce 2016 - říjen ...

Původní anglický text: The Islamization of Britain in 2016

 
K tématu doporučujeme:
Speciální nabídka pro čtenáře Eurabia.cz - knihy Billa Warnera se speciální slevou!
Islám a terorismus

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

Česká tajná služba potvrzuje: Mezi africkými migranty je větší kriminalita!
 

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Sex, drogy a islám
Jak porozumět Mohamedovi a muslimům
O islamizaci a demokracii v Egyptě

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

Německo dovolí uprchlíkům dovést si své rodiny - přijdou legálně další miliony muslimů?
Německo daruje další desítky miliard korun syrským uprchlíkům!