Islamizace Británie v roce 2016 - říjen ...
Autor: Libor Popovský | Publikováno: 07.01.2018 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace
2. října. Deník The Daily Mail uvedl, že desítky islámských škol nadále působí, přestože inspektoři zjistili, že žáci nejsou v bezpečí, jsou vystaveni extrémním názorům nebo nemají ponětí o základních britských hodnotách. Zjištění naznačují, že vládní zásah proti extremismu ve školách byl neúčinný.

2. října. Deník The Daily Mail uvedl, že desítky islámských škol nadále působí, přestože inspektoři zjistili, že žáci nejsou v bezpečí, jsou vystaveni extrémním názorům nebo nemají ponětí o základních britských hodnotách. Zjištění naznačují, že vládní zásah proti extremismu ve školách byl neúčinný.
 
5. října. Korunní soud v Manchesteru odsoudil 38-letého Imrana Khana k doživotnímu vězení za vraždu své manželky. Přiznal, že ji ubodal v přítomnosti svých pěti dětí, protože nebylo "halal", že pracovala s jinými muži.
 
7. října. Policie zahájila vyšetřování trestných činů z nenávisti poté, co mešita ve Walthamstow ve východním Londýně údajně rozdávala literaturu, podle které ti, co urážejí islám "musí být zabiti".
 
8. října. Pracovník manipulující se zavazadly na nejmenovaném britském letišti měl na vnitřní straně své rukavice našitou vlajku ISIS. Objev zvýšil pravděpodobnost toho, že by pracovníci na britských letištích mohli být operativci džihádistické spící buňky.
 
11. října. Katolická střední škola McAuley v Doncasteru obdržela elektronicky hrozbu: "Máme vás v hledáčku, a s pomocí Alláha zabijeme každého nevěřícího studenta na této škole #McAuleySchoolMassacre".
 
13. října. Muslimský řidič autobusu zastavil své vozidlo uprostřed rušné silnice v Portsmouthu na 10 minut, zatímco vykonával svou každodenní modlitbu. K události došlo, když se přibližně 50 dětí, rodičů a učitelů ze školy Meon Junior School v Southsea vracelo domů ze školního výletu do Londýna. Rodiče řekli, že řidič ohrozil životy jejich dětí.
 
13. října. Televizní stanice ITV odvysílala svůj nový dokument "Expozice: nevěřící v islámu", který byl zaměřen na rizika pro muslimy, kteří opustí své náboženství. Bývalý muslim dokumentaristům řekl: "Vzpomínám si, jak jsem řekl mamince, já už nevěřím v Boha". A ona mi řekla, "nesmíš to říct nikomu jinému, protože jinak tě zabijí, my jsme povinni zabíjet ex-muslimy.“ Náš rozhovor tímto skončil, protože kdyby se to byl dozvěděl někdo jiný, tak bych byl vystaven extrémnímu riziku.
 
18. října. Gang íránských mužů v Chelmsfordu sexuálně zneužíval a používal grooming na zranitelné dívky tím, že jim dodával drogy a nabízel jim zdarma pizzu. Všechny tři oběti byly údajně terčem této skupiny, která je "nabízela jako dobytek" jiným mužům.
 
18. října. U téměř dvou třetin "dětských uprchlíků", kteří tvrdili, že jsou nezletilí, bylo zjištěno, že jsou ve skutečnosti dospělí. Čísla zjištěná během jednoho roku do září 2015 ukazují, že 65 % dětských uprchlíků, jejichž věk byl sporný, bylo starších 18 let.
 
22. října. 19-letý "asiat" (Poznámka překladatele: britský eufemismus pro Pákistánce) byl zatčen poté, co policie našla bombu ve vlaku londýnského metra. Protiteroristické analytické středisko zvýšilo stupeň hrozby pro dopravu v Londýně na nejvyšší stupeň ohrožení: útok je vysoce pravděpodobný.
 
22. října. Pěstounská matka, která přijala "dětského uprchlíka", zjistila, že to je 21-letý džihádista. Rosie přivítala Jamala do své rodiny poté, co sociální pracovníci řekli, že to je 12-letý sirotek, který uprchl z Afghánistánu. Rosie pojala podezření, když šla rodina plavat a její 13-leté dítě ji upozornilo na to, jak je Jamal ochlupený. Poslední slova, která Jamal řekl Rosie, byla: "Zabiju tě a vím, kde máš děti“.
 
27. října. Muž a žena, oba ve věku 35 let, byli zatčeni na letišti Luton kvůli podezření z teroristických činů. Dvojice se pokoušela vycestovat do Sýrie.
 
30. října. Noviny The Sunday Times informovaly, že Muslimský arbitrážní tribunál v Nuneatonu v hrabství Warwickshire, prominentní Šaría soud, „sabotoval" trestní řízení, a snažil se tak ochránit údajné pachatele domácího násilí na ženách.
 
30. října. Více než 25 000 lidí podepsalo petici žádající vládu, aby povolila veřejné výzvy k modlitbě nejméně třikrát denně v oblastech se silnou muslimskou populací. Petice uvádí:
 
"Adhán, islámské volání k modlitbě, je nedílnou součástí muslimské víry. Počet lidí, kteří praktikují náboženství islám ve Spojeném království, přesahuje tři milióny. V některých městských čtvrtích tvoří muslimové více než 50% populace. Věřím, že je ten správný čas ... dovolit ve čtvrtích s vysokým počtem muslimů veřejné hlasité výzvy k modlitbě alespoň třikrát denně."
 
31. října. "Dětský uprchlík" z Afghánistánu, který byl poslán do Británie z tábora Džungle v Calais ve Francii, o sobě prohlašoval, že je mu 16, ale ve skutečnosti mu bylo 22 let. Podle zákona, pokud člověk, který hledá azyl, se zdá být "podstatně" starší 18 let, tak by mu měla být "poskytnuta výhoda pochybnosti a mělo by s ním být zacházeno jako s dítětem."
 
Překlad původního textu Soerena Kerna „The Islamization of Britain in 2016. The realistic future for Britain is Islamic." pro českou verzi webu Gatestone Institute zpracovaný mnou a paní Helenou Kolínskou. 17 stran formátu A4.
 
Předchozí díly seriálu o islamizaci Německa:
Islamizace Německa v roce 2016 - úvod a leden
 

Předchozí díly seriálu o islamizaci Anglie:

Přiznejme si fakta: „Realistická budoucnost Británie je islámská“

Druhý díl Kronika islamizace a úpadku Anglie - leden 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - únor 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - březen 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - duben 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - květen 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - červen 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - červenec 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - srpen 2016

Islamizace Británie v roce 2016 - září ...

Původní anglický text: The Islamization of Britain in 2016

 

K tématu doporučujeme:
Speciální nabídka pro čtenáře Eurabia.cz - knihy Billa Warnera se speciální slevou!
Islám a terorismus

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

Základní informace o Arménském holocaustu
Jak porozumět muslimům?
Nejznámější exmuslim píše o tom, jak se ve školách šíři islámská propaganda ....
Čech napsal knihu o vědeckém zkoumání islámu a terorismu a na univerzitě čelil šikaně ...
 
Dále doporučujeme:
Islám a terorismus - politicky nekorektní studie jenž vyvolala zděšení na české univerzitě!

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů

Křesťanům došla trpělivost s terorismem a rázně ukončili islamizaci Středoafrické republiky

Abychom prý nebyli zlí na islám, tak nám neukáží dítě zavražděné muslimy v Barceloně!

Děláme to dobře. Nemáme moc muslimů a proto tu je bezpečno!

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Sex, drogy a islám
Jak porozumět Mohamedovi a muslimům
O islamizaci a demokracii v Egyptě

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683
Sex, drogy a islám
Německo dovolí uprchlíkům dovést si své rodiny - přijdou legálně další miliony muslimů?
Německo daruje další desítky miliard korun syrským uprchlíkům!
Imigranti? Větší hrozba je spojenectví muslimských uprchlíků s romskou menšinou!
Kriminalita v zaimigrované Evropě stoupá a brutalizuje se