Německý silvestr - sexuální útoky a napadení hasičů ...
Autor: Zdeněk Chytra | Publikováno: 01.01.2018 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Berlínská policie přijala 13 oznámení týkajících se sexuálních deliktů o Silvestrovské noci v Berlíně, 7 osob bylo zadrženo. Skupina šesti německých mladíků (14 - 17. let) byla v Drážďanech napadena skupinou patnácti - zřejmě - Arabů (jak uvedla policie, původ útočníků není zcela jasný, policie se opírá o výpovědi svědků), při napadení byl jeden německý mladík s bodnou ránou převezen ve vážném stavu do nemocnice.

Berlínská policie přijala 13 oznámení týkajících se sexuálních deliktů o Silvestrovské noci v Berlíně, 7 osob bylo zadrženo. Skupina šesti německých mladíků (14 - 17. let) byla v Drážďanech napadena skupinou patnácti - zřejmě - Arabů (jak uvedla policie, původ útočníků není zcela jasný, policie se opírá o výpovědi svědků), při napadení byl jeden německý mladík s bodnou ránou převezen ve vážném stavu do nemocnice. Podle policie byli němečtí mladíci napadeni po provokacích ze strany Arabů.

Berlínští hasiči přejí na Twitteru brzké uzdravení svým kolegům zraněných o Silvestrovské noci. Hasiči se potýkali s osmi útoky - mimo jiné se střelnými zbraněmi - a 57. útoky na služební vozidla, která byla silně poškozena. 

V Kolíně nad Rýnem došlo opět k sexuálním útokům na ženy, sexuální obtěžování je podle rakouského "Wochenblick" hlášeno i z dalších velkých německých měst.
 
Merkelová v letošním novoročním projevu pochválila lidi starající se o "uprchlíky" a uvedla, že se Německo a Francie postarají o bezpečnost a prosperitu Evropy. Merkelová nedá pokoj, pořád bude pět tu samou písničku :-( jako v roce 2015. Hlavně, aby těm kecům rozuměli i "uprchlíci":
 
K projevu, který bude možné zhlédnout na internetových stránkách televize ihned po odvysílání, připojí anglické, ale také arabské titulky. To proto, aby mohli projev sledovat i uprchlíci, kterých se letos v zemi zaregistroval více než milión.
 
Zdroje: novinky.czfocus.dewochenblick.at - sz-online.deberlin.deBerliner Feuerwehr
 
K tématu doporučujeme:
Islám a terorismus

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům?

Česká tajná služba potvrzuje: Mezi africkými migranty je větší kriminalita!
 

Dále doporučujeme:

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Sex, drogy a islám
Jak porozumět Mohamedovi a muslimům
O islamizaci a demokracii v Egyptě

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

Německo dovolí uprchlíkům dovést si své rodiny - přijdou legálně další miliony muslimů?
Německo daruje další desítky miliard korun syrským uprchlíkům!