Islamizace Británie v roce 2016 - září ...
Autor: Libor Popovský | Publikováno: 18.12.2017 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace
2. září. Oficiální seznam nejpopulárnějších jmen novorozenců v Anglii a Walesu v roce 2015 ukázal, že vítězí Oliver. Seznam ukazuje Mohameda na 12. místě, následuje Mohammed na 29., Mohammad na 68. a Muhammed na 121. místě. Pokud sečteme všechny verze jména Mohammed, tak bylo toto jméno použito 7 570 krát, což je více než 6 941 dětí se jménem Oliver na svém rodném listě.

2. září. Oficiální seznam nejpopulárnějších jmen novorozenců v Anglii a Walesu v roce 2015 ukázal, že vítězí Oliver. Seznam ukazuje Mohameda na 12. místě, následuje Mohammed na 29., Mohammad na 68. a Muhammed na 121. místě. Pokud sečteme všechny verze jména Mohammed, tak bylo toto jméno použito 7 570 krát, což je více než 6 941 dětí se jménem Oliver na svém rodném listě.
 
2. září. Muslimská škola Ayasofia Primary School ve Whitechapelu ve východním Londýně byla zavřena agenturou OFSTED, která řídí školy, poté co čtyři inspekce odhalily celou řadu vzdělávacích nedostatků.
 
4. září. Podle zpráv z médií se Peter Sutcliffe, sériový vrah známý jako Yorkshire Ripper, "připravuje na konverzi k islámu" ve snaze ochránit sebe tím, že se stane součástí muslimského vězeňského gangu. Sutcliffe, kterému je 70 let, byl přesunut z Broadmoorské psychiatrické léčebny do Franklandského vězení poté, co soud zjistil, že již nepotřebuje lékařskou péči. Sutcliffe, který byl odsouzen v roce 1981 za vraždu 13 žen a za pokus zabít dalších sedm, čelí každodenním výhrůžkám smrtí od svého příchodu do vězení. Členové muslimského gangu mu nabídli, že ho ochrání, ale pouze v případě, že konvertuje k islámu.
 
6. září. Anjem Choudary, 49 let, jeden z nejznámějších islamistů v Británii, a jeho hlavní spolupracovník, Mohammed Rahman, 33 let, byli odsouzeni k pěti a půl letům vězení za to, že vyzývali k podpoře zakázané teroristické organizace Islámský stát. Choudarymu, který je vzděláním právník, se dařilo po celá léta vyhýbat vězení tím, že se pohyboval na jemné právní hranici mezi vyhrocenou rétorikou islámské nadřazenosti a právem na svobodu projevu. Soudce řekl, že tuto hranici překročil "přísahou věrnosti" Islámskému státu.
 
7. září. Podle Toma Keatinga, experta na finanční trestnou činnost, by vláda měla zavést finanční omezení islamistů za účelem kontroly, jak utrácí své peníze. Doporučení přišlo poté, co soudce ukázal, že Anjem Choudary obdržel díky sociálním dávkám 500 000 liber (550 000 Euro, 610 000 USD).
 
7. září. BBC oznámila prudký nárůst počtu nezletilých bez doprovodu žádajících o azyl v Británii. Počet dětí žádajících o azyl v péči místních anglických úřadů vzrostl za rok o 62%. Největší skupinou jsou chlapci ve věku 16 a 17 let, pocházející ze zemí jako Afghánistán a Eritrea.
 
8. září. 19-letý Haroon Ali-Syed z Hounslow v západním Londýně byl zatčen kvůli podezření z úmyslu provést teroristický útok s velkým počtem obětí na významných místech Londýna, včetně Buckinghamského paláce.
 
9. září. Čtyři členové údajného muslimského teroristického gangu byli předvedeni k Městskému soudu ve Westminsteru, kde byli obviněni z úmyslu spáchat teroristický čin v Británii. Policie našla při prohlídce auta patřícího této skupině sekáček na maso s nápisem "kaffir" (nevěřící) vyřezaným na rukojeti. V autě nalezli také tašku, ve které zajistili zbraně a náboje.
 
9. září. David Thompson, šéf Policie West Midlands, jednoho z největších policejních sborů v Británii, řekl, že by zvážil možnost dovolit muslimským policistkám nosit burku ve službě ve snaze podpořit rozmanitost.
 
11. září. Bývalý seržant protiteroristického oddělení obvinil londýnskou Metropolitní policii, že se jí nedaří vymýtit extremistické názory mezi některými svými muslimskými policisty ze strachu, že bude označena jako "islamofobní."
 
12. září. OFCOM, regulátor médií, oznámil, že nebude vyšetřovat stížnosti na epizodu dětského programu „Požárník Sam“, který podle muslimů ukázal jednoho ze Samových kamarádů, jak pošlapává stránku Koránu. OFCOM, který obdržel 170 stížností, řekl, že nemůže potvrdit, že stránka byla z islámské svaté knihy.
 
14. září. Učitelka, která učí migranty se statusem uprchlíka angličtinu, řekla, že její studenti nemají zájem o studium jazyka nebo získání zaměstnání, ale spíše je zajímají výhody, které lze získat od britských daňových poplatníků.
 
15. září. Britský velvyslanec v Saudské Arábii Simon Collis dokončil pouť hadždž poté, co konvertoval k islámu. Je to zřejmě první britský velvyslanec, který vykonal pouť, jeden z pěti pilířů islámu.
 
16. září. Podle projekcí Institutu zahraničního rozvoje (Overseas Development Institute, ODI) bude v roce 2016 podáno přibližně 43 381 žádostí o azyl, což bude stát více než 620 milionů liber.
 
16. září. Deník The Guardian oznámil, že se mezi mladými muslimy žijícími v Rochdalu vyskytují stále více protizápadní nálady a extrémní výklady islámu. Muslimští vůdci dotazovaní těmito novinami popsali "znepokojující trend" u mladých muslimů, kteří mají daleko více fundamentalistické názory na klíčové sociální a politické otázky než jejich rodiče a prarodiče.
 
17. září. 21-letý podporovatel Islámského státu Mohammed Syeedy byl odsouzen k doživotí za vraždu Jalala Uddina, 71-letého imáma mešity Jalalia Jame. Korunní soud v Manchesteru vyslechl, že se u Syeedy vyvinula "nenávist" k Uddinovi za praktikování Ruqye, což je forma náboženské léčby, která zahrnuje použití amuletů, a má být podle Islámského státu trestána smrtí.
 
21. září. Šéf britské zahraniční rozvědky MI6 Alex Younger varoval, že globalizace, informační revoluce, prohlubující se sektářský rozkol na Středním východě, a zhroucené státy zajistí, že islámský terorismus zůstane pro Západ hrozbou i v následujících letech.
 
28. září. Noor Walile, 38-letý imám mešity v Rugby v hrabství Warwickshire, byl odsouzen k šesti letům vězení za znásilnění chlapce na WC mezi lekcemi, které dával v mešitě.
 
28. září. Statistiky Ministerstva vnitra, které zveřejnil deník Daily Express v rámci Zákona o svobodě informací ukázaly, že 12 000 migrantů žádajících o azyl ve Velké Británii je nezvěstných. Data ukázala, že v 77 440 probíhajících azylových případech se jeden ze šesti migrantů nedostavil k svému prvnímu pohovoru s imigračními úředníky a zmizel.
 
28. září. Vládní zpráva zjistila, že ze všech náboženských skupin ve Walesu je u muslimů nejmenší pravděpodobnost, že budou mít zaměstnání. Zpráva "Vytvoření příjemného pracoviště pro muslimy a jejich víru" vybuzovala zaměstnavatele přijmout standardy šaría - poskytovat modlitební místnosti, zavedení „flexibilní pracovní doby“ umožňující personálu odejít předčasně na páteční modlitby, a servírovat halal nebo vegetariánské jídlo v jídelnách – k přilákání muslimských pracovníků.
 
28. září. Charitativní komise, nezávislý regulátor charity v Anglii a Walesu, zahájila vyšetřování Zelené mešity ve Stockwellu za distribuci literatury, která vyzývá k zabití členů Ahmadi komunity. Letáky požadovali, aby Ahmadiové konvertovali k islámu hlavního proudu, nebo byli potrestáni "trestem smrti."
 
Překlad původního textu Soerena Kerna „The Islamization of Britain in 2016. The realistic future for Britain is Islamic." pro českou verzi webu Gatestone Institute zpracovaný mnou a paní Helenou Kolínskou. 17 stran formátu A4.
 
Předchozí díly seriálu o islamizaci Německa:
Islamizace Německa v roce 2016 - úvod a leden
 

Předchozí díly seriálu o islamizaci Anglie:

Přiznejme si fakta: „Realistická budoucnost Británie je islámská“

Druhý díl Kronika islamizace a úpadku Anglie - leden 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - únor 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - březen 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - duben 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - květen 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - červen 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - červenec 2016

Kronika islamizace a úpadku Anglie - srpen 2016

Původní anglický text: The Islamization of Britain in 2016

 

K tématu doporučujeme:
Základní informace o Arménském holocaustu
Jak porozumět muslimům?
Nejznámější exmuslim píše o tom, jak se ve školách šíři islámská propaganda ....
Čech napsal knihu o vědeckém zkoumání islámu a terorismu a na univerzitě čelil šikaně ...
 
Dále doporučujeme:
Islám a terorismus - politicky nekorektní studie jenž vyvolala zděšení na české univerzitě!

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů

Křesťanům došla trpělivost s terorismem a rázně ukončili islamizaci Středoafrické republiky

Abychom prý nebyli zlí na islám, tak nám neukáží dítě zavražděné muslimy v Barceloně!

Děláme to dobře. Nemáme moc muslimů a proto tu je bezpečno!

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Sex, drogy a islám
Jak porozumět Mohamedovi a muslimům
O islamizaci a demokracii v Egyptě

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683
Sex, drogy a islám
Německo dovolí uprchlíkům dovést si své rodiny - přijdou legálně další miliony muslimů?
Německo daruje další desítky miliard korun syrským uprchlíkům!
Imigranti? Větší hrozba je spojenectví muslimských uprchlíků s romskou menšinou!
Kriminalita v zaimigrované Evropě stoupá a brutalizuje se