Jak islamisté infiltrují české a slovenské religionistické fakulty ...
Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 16.11.2017 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace
Byl nejradikálnějším českým muslimem a byl muslimy dosazen do vedení Muslimské obce v Brně. Poté co byl jeho radikalismus medializován a muslimové ho potřebovali "odklidit", tak byl "převelen" na Slovensko do Bratislavy, kde v zákulisí pracoval pro Islámské centrum Cordoba a pokrčoval ve studiu na bratislavské univerzitě. Dnes je externím zaměstnancem této univerzity a objíždí české konference o islámu, kde přednáší o mírumilovnosti islámu. Zároveň ovšem navštěvuje akce islámských radikálu v Rakousku - víte o kom je řeč?

Byl nejradikálnějším českým muslimem a byl muslimy dosazen do vedení Muslimské obce v Brně. Poté co byl jeho radikalismus medializován a muslimové ho potřebovali "odklidit", tak byl "převelen" na Slovensko do Bratislavy, kde v zákulisí pracoval pro Islámské centrum Cordoba a pokrčoval ve studiu na bratislavské univerzitě. Dnes je externím zaměstnancem této univerzity a objíždí české konference o islámu, kde přednáší o mírumilovnosti islámu. Zároveň ovšem navštěvuje akce islámských radikálu v Rakousku - víte  o kom je řeč?
 
Ano správně, řeč je o konvertitovi k islámu Lukáši Větrovcovi. Jeho působiště je dnes zde:
Mgr. Lukáš VětrovecFilozofická fakulta UK Doktorand (2.dRE/x, externý), E-mail: vetrovec1@uniba.sk Mgr. Lukáš Větrovec působí na Filosofické fakultě obor srovnávací religionistika Univerzity Komenského v Bratislavě - zdroj: uniba.sk
 
Lukáš Větrovec četl české překlady pátečních kázání v brněnské mešitě, která čeští odborníci vyhodnotili jako nenávistná a trestná. Ovšem již brzy může sám Lukáš Větrovec dělat posudky na radikální islám a jak asi budou vypadat tušíme všichni ... 
 
Poslechněte si Větrovcovo kázání proti demokracií a sekularismu
 
A zde Větrovec káže nenávist poti židům a nepřátelům Alláha ...
Již v roce 2009 web Eurabia před Lukášem Větrovem varoval v článku: Seznamte se s českými muslimy I. - Lukáš Ali Větrovec
 
 V článku "Čeští muslimové se školili v Rakousku jak propagovat islám v Čechách a na Moravě. V čele školených byli Větrovec a Palíšek" jsme psali o aktivitách Větrovce mezi radikálními muslimy v Rakousku. 
 
A před pár dny se zůčastnil Lukáš Větrovec konference Česká a slovenská islamologie: současná témata a budoucí výzvy v Českých Budějovicích, kde češti a slovenští religionisté hledali cesty k "reflektovaní témat z široké problematiky islámu, která jsou klíčová pro českou a slovenskou orientalistiku a religionistiku."
 
Větrovec na této konferenci vystoupil s klasickým tématem islámských extremistů: Závěr sekce byl věnován doktorandovi Mgr. Lukáši Větrovcovi (FF UK v Bratislavě) a jeho referátu Mezi učenci a masami: islám, islámy, pseudo-islámy. Zdroj.
 
Rádio Proglas o celé konferenci přineslo reportáž a samozřejmě jsme se i dověděli něco na víc: "Projekt, který realizovalo právě Radio Proglas o islámu – několikadílný seriál, ve kterém se posluchačům nabízely velice zajímavou formou základní informace o islámu i určitá interpretace."
 
Ano milí čtenáři. Zde vidíte další frontu střetu s islamizací a multikulturalismem. Islamisté pronikají, s pomoci islamofilů, do vzdělávacích institucí, kde ovlivňuji t jak se bude o islámu vyučovat a hovořit a i to, aby nedostali prostor kritici islámu a snaha objektivně hodnotit islám.
 
Děje se přesně to. co jsem popsal v knize Eurabia - mýtus nebo realita? A před čím varuje bývalý muslim Alí Síná v knize Jak porozumět Mohamedovi a muslimům.
 
Také v článku zde na webu pod názvem Děsivé odhalení bývalého muslima Pátá kolona spojenců islámu mezi námi je popsáno jak potichoučku, polehoučku pronikají islamisté a jejich spojenci do naších vzdělávacích institucí a politiky ...  
 

Lukáš Lhoťan 

Je bývalý muslim a autor knih Ježíš Kristus a islám, Eurabia, Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.
 
K tématu doporučujeme:
Základní informace o Arménském holocaustu
Jak porozumět muslimům?
Nejznámější exmuslim píše o tom, jak se ve školách šíři islámská propaganda ....
Čech napsal knihu o vědeckém zkoumání islámu a terorismu a na univerzitě čelil šikaně ...
 
Dále doporučujeme:
Islám a terorismus - politicky nekorektní studie jenž vyvolala zděšení na české univerzitě!

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů

Křesťanům došla trpělivost s terorismem a rázně ukončili islamizaci Středoafrické republiky

Abychom prý nebyli zlí na islám, tak nám neukáží dítě zavražděné muslimy v Barceloně!

Děláme to dobře. Nemáme moc muslimů a proto tu je bezpečno!

Ježíš Kristus a islám

Sexuální mravy zakladatele islámu

Muslimské imigrantky demonstrují v Řecku - požadují německý blahobyt!

Alláh zuří: Na Západě roste počet muslimských odpadlíků k ateismu!

Sex, drogy a islám
Jak porozumět Mohamedovi a muslimům
O islamizaci a demokracii v Egyptě

Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683
Sex, drogy a islám
Německo dovolí uprchlíkům dovést si své rodiny - přijdou legálně další miliony muslimů?
Německo daruje další desítky miliard korun syrským uprchlíkům!
Imigranti? Větší hrozba je spojenectví muslimských uprchlíků s romskou menšinou!
Kriminalita v zaimigrované Evropě stoupá a brutalizuje se  
 
Islamista Lukáš Větrovec se v USA setkal na jednáni například s kongresmanem Ellisonem
Islamista Lukáš Větrovec se v USA setkal na jednáni například s kongresmanem Ellisonem
 
Lukáš Větrovec a šéf českých muslimů Alrawi ...
Lukáš Větrovec a šéf českých muslimů Alrawi ...