Sluničkoví pasáci předhazují švédské děti imigrantům k ukojení sexuálního pudu
Autor: Redakce | Publikováno: 02.02.2017 | Rubrika: Video
Ilustrace
Video o tom, jak sluničkáří se stali pasáky předhazující naše děti uprchlíkům/imigrantům pro ukojení sexuálního pudu. Poznatky a zkušenosti ze Švédska, které by nás měly varovat před snahou neziskovek a české vlády dovážet do naši vlasti imigranty.

Video o tom, jak sluničkáří se stali pasáky předhazující naše děti uprchlíkům/imigrantům pro ukojení sexuálního pudu. Poznatky a zkušenosti ze Švédska, které by nás měly varovat před snahou neziskovek a české vlády dovážet do naši vlasti imigranty.

Doporučujeme také:
Známy izraelský expert: Arabové jsou nebezpeční, nepouštějte je sem, čím víc jich zachráníte, tím víc jich přijde
Panika v metru: „Aláhu akbar!“ křičeli imigranti
Albright podporovala muslimy při vraždění křesťanů a teď se chce i oficiálně k islámu přihlásit ...
Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?
Sex, drogy a islám
Jak porozumět Mohamedovi a muslimům