Nejnebezpečnější je krysa zahnaná do kouta. Bruselisté a vítači migrantů bojují o všechno ...
Autor: Tomio Okamura | Publikováno: 24.01.2017 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace
Síla, která se do nás v následujících dnech a měsících pustí, bude ohromná - bruselská a bývalá obamovsko-clintonovská lobby bojuje v Evropě o přežití. Brexit a Donald Trump jí uštědřili těžké hluboké rány, ale stále ovládají světová média, vládnou miliardami a vládnou zatím Evropské unii.

Můj projev na právě ukončené konferenci největších evropských vlasteneckých parlamentních stran v čele s Marine Le Pen v německém Koblenci. Projev jsem přednesl v angličtině. Jelikož nás média cenzurují, prosím sdílejte, aby se lidé dozvěděli informace.

Vážené dámy a pánové, letošní rok je pro nás v mnohém klíčový a bude rozhodovat o naší další budoucnosti v několika příštích letech
Prezidentským volbám ve Francii předchází parlamentní volby v Nizozemí a počítejme s tím, že jakýkoli úspěch našeho přítele Geerta Wilderse vyvolá paniku i v dalších zemích.

Zcela zásadní jsou prezidentské volby ve Francii, které bude sledovat celý svět a kampaň a výsledek naší předsedkyně Marine zcela nepochybně ovlivní i volby v dalších zemích, které se budou konat letos i další rok včetně voleb do europarlamentu.

I v mé zemi, v České republice, se letos v říjnu konají parlamentní volby, a tak první, o co Vás všechny zde přítomné prosím a co sám nabízím, je maximální vzájemná pomoc.

Síla, která se do nás v následujících dnech a měsících pustí, bude ohromná - bruselská a bývalá obamovsko-clintonovská lobby bojuje v Evropě o přežití. Brexit a Donald Trump jí uštědřili těžké hluboké rány, ale stále ovládají světová média, vládnou miliardami a vládnou zatím Evropské unii.

Nejnebezpečnější je krysa zahnaná do kouta. Bruselisté a vítači migrantů bojují o všechno

Měli bychom co nejdříve na maximum rozběhnout jakoukoli oficiální spolupráci s novým americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Jsme dnes politicky i lidsky spolu s ním na jedné lodi a jeho oficiální podpora by velké části dosud nepřesvědčené veřejnosti ukázala, že skutečně přichází čas na zdravý rozum, který razíme oproti sociálním multikulti inženýrům v Americe i Evropě.

Je třeba ukázat, že i ve Spojených státech amerických roste názor, že země nepatří současným migrantům, ale těm, kdo ji vybudovali, a že civilizovaný svět neohrožují vlastenci ani Rusové, ale islamističtí kolonisté, kteří v milionech okupují Evropu.


Je třeba ukázat, že nejsme ani izolovaní, ani extrémisté, jak se nás snaží stávající elity zoufale nálepkovat, ale naopak jsme ti, kteří přinášejí skutečná reálná řešení, která teď budou také oficiální politikou Bílého domu. 


Je třeba ukázat, že naše politické názory se stávají mainstreamovými, nikoliv názory dosavadních vládnoucích elit.

Na naší vzájemné spolupráci také reálně můžeme doložit, že k tomu, aby suverénní národy spolupracovaly, není třeba diktatura bruselské nevolené byrokracie, ale daleko lepší je společný cíl, na kterém se ke společnému prospěchu svobodně shodnou suverénní národy a státy.

Vážení a drazí přátelé, přeji Vám všem v letošním roce hodně síly, zdraví a dobré nálady a všem z Vás, které čekají letos volby, přeji maximální úspěch nejen k prospěchu našich stran a naší politické skupiny, ale hlavně ku prospěchu našich zemí a národů.

Děkuji za pozornost.

Také doporučujeme:

O islamizaci a demokracii v Egyptě

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?

Jak porozumět Mohamedovi a muslimům

Sex, drogy a islám

S muslimskými imigranty v Německu fakticky končí emancipace! Ženy jako lovná zvěř ...

Jak manipulují a lžou obhájci imigrace a islamizace z neziskovky Člověk v tísni? Proč za naše peníze obhajuje násilí muslimských uprchlíků?
Začnú neomarxisti a dobroserové páliť „škodlivé“ knihy a upaľovať ich autorov?