České Ministerstvo vnitra ve spolupráci s muslimy organizuje semináře pro cizince, jak zůstat v ČR ...
Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 18.01.2017 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Program pro uvítání nových cizinců, kteří chtějí žít na území ČR v islámském centru na Praze 8 zahájila organizace na podporu cizinců Slovo 21, české Ministerstvo vnitra a islámské centrum Alfirdaus, píše se v arabštině na facebook stránce Česko dnes.

Program pro uvítání nových cizinců, kteří chtějí žít na území ČR v Islámském centru na Praze 8 zahájila organizace na podporu cizinců Slovo 21, české Ministerstvo vnitra a islámské centrum Alfirdaus, píše se v arabštině na facebook stránce Česko dnes.

Islámské centrum Alfirdaus se stává mediálně nejaktivnější islámskou organizací v České republice. Pořádalo například konferenci českých muslimů o terorismu a to, že s nimi spolupracuje i české Ministerstvo vnitra ukazuje na dobré kontakty tohoto islámského centra s českými úřady a politiky.

Dále doporučujeme:
Jak porozumět Mohamedovi a muslimům - a třeba i myšlení Hynka Pallase?
Německo, Rakousko, Švýcarsko nasili na ženách pokračuje: Nezletilá v Bernu znásilněna imigrantem ...
Tohle snad není pravda. Soudy protěžují muslimské uprchlíky a omlouvají jejich sexuální násilí!
Ekonomka demaskuje lži o ekonomickém přínosu masové imigrace do Evropy!
Levicoví aktivisté a multikulturalisté fyzicky napadli přednášejícího kritika islámu na univerzitě v Německu!
 

Fotografie ze setkání na arabském webu Česko dnes, na obrázku vidíte logo českého Ministerstva vnitra a organizace Slovo 21 ...

Fotografie ze setkání na arabském webu Česko dnes, na obrázku vidíte logo českého Ministerstva vnitra a organizace Slovo 21 ...

 

Zdroj:

Česko dnes.