Poslanec za KDU-ČSL požaduje zrušení ambasády v Sýrií a převedení financí na podporu uprchlíků
Autor: Redakce | Publikováno: 06.10.2016 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace
"Je čas uzavřít naší ambasádu v Damašku. Nemůžeme dál dělat fíkový list válečným zločinům Asadova režimu a zakrývat to. Minimálně z humanitární situace se ukazuje, že ta ambasáda bohužel už nemá výsledky a je nesmírně nákladná. Ty prostředky bychom mohli využít na podporu v uprchlických táborech či na podporu dalších ambasád. Musíme se rozhodnout, protože v tom Damašku děláme jenom černou práci v tom, že legitimizujeme ten hodně špinavý Asadův režim."

Ivan Gabal , poslanec za KDU-ČSL: "Je čas uzavřít naší ambasádu v Damašku. Nemůžeme dál dělat fíkový list válečným zločinům Asadova režimu a zakrývat to. Minimálně z humanitární situace se ukazuje, že ta ambasáda bohužel už nemá výsledky a je nesmírně nákladná. Ty prostředky bychom mohli využít na podporu v uprchlických táborech či na podporu dalších ambasád. Musíme se rozhodnout, protože v tom Damašku děláme jenom černou práci v tom, že legitimizujeme ten hodně špinavý Asadův režim."

Zdroj citace.

Proč Gabalovi vadí česká ambasada v Sýrií?

Česká velvyslankyně v Sýrii Eva Filipi tvrdí, že v roce 2011 v Sýrii k žádné revoluci nedošlo. Jednalo se prý spíše o snahy Západu, který se snažil Sýrii „vyjmout z Osy zla společně s Íránem“. Zdroj citace.

Velmi zajímavý výklad dění v Sýrii předložila česká velvyslankyně v této zemi Eva Filipi. Ambasadorka, která je celosvětově oceňovaná a v Damašku zastupuje mnoho uzavřených západních ambasád, vystoupila v debatě Bez politické korektnosti pořádané Institutem 2080. Zdroj citace.

Nechce náhodou poslanec Gabal zrušit českou ambasádu, protože informuje pravdivě o tom co se děje v Sýrií? Zrušením ambasády by Gabal docílil umlčení pravdivého zdroje a propaganda o válce v Sýrií by mohla v Česku řádit bez šance na pravdu ...

Otázka zní, pro koho vlastně Gabal pracuje a čí zájmy v českém parlamentu zastupuje?

 

Také doporučujeme:

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?
Jak porozumět Mohamedovi a muslimům
Sex, drogy a islám
Jediný důvod, proč utíkám z Londýna je strach. V Londýně totiž přistěhovalci loví Evropany ve smečkách
Vůdce uprchlického gangu v Německu se fotil se samopalem, ale pro media jsou zločinci naší občané protestující proti přílivů takových to „uprchlíků“
Gándhí, Churchill a další označili islám za zdroj agresivity a násilí u muslimů. Pochopte muslimy dříve, než jich bude v Česku hodně!