Bývalý lidovecký místopředseda přeběhl na stranu muslimů a sluničkářů. A chce být prezidentem České republiky!
Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 27.08.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace
Přeji Davidovi všechno nejlepší v životě, protože každý se hledá a jednou nalezne, ale David se našel na straně předních multikulturalistů a islamistů a jsem osobně zvědavý, jestli ho v tom podpoří i voliči v Brně. Ale chápu, že mu více sedí mentalita muslimů a Sluničkářů z Žít Brno, než přísná morálka křesťanů či požadavek na slušné vnitrostranické chování u KDU-ČSL. Nakonec za Žít Brno nebo i islamisty se může jednou stát i tím prezidentem, když u KDU-ČSL se mu to nepodařilo ...

Zaujal mne životní osud velkého bojovníka proti islámu z řad KDU-ČSL, který dnes hájí islám a podporuje neomarxisty z Žít Brno.

Každý máme nějaký osud, každý se nějak měníme. Zažil jsem to sám osobně, když jsem znechucen z křesťanů v dospívání konvertoval k islámu a pak při podrobném studiu islámu poznal, že islám není cesta k Bohu a nemá základ v humanitě a tak jsem se začal více věnovat studiu křesťanství, až jsem islám opustil.

Od mého dětství mne zajímala otázka náboženství, mým snem je po splnění životních povinnosti strávit důchod někde na samotě u lesa při studiu knih a spisů, na které teď moc času nemám. Každý máme nějaký sen a jdeme za ním bez ohledu na okolnosti a situace.

Před několika roky jsem se setkal s jihomoravským kandidátem dnešní neomarxistické levice a liberálních křesťanů Davidem Mackem. Pravda, tehdy David vystupoval jako razantní odpůrce islámu a představitel konzervativních lidovců. No posuďte z videa sami, jak tehdy horoval pro to, jestli v Brně chceme muslimské či křesťanské hodnoty?

Bohužel video Davida Macka, jak horuje proti islámu již dnes není na youtube dostupné ... Ale můžete se na něj podívat zde.

David Macek má velké sny. Chce být prezident. Dokonce o tom hovořil na nominačním sněmu KDU-ČSL, jenže pak se v jeho životě něco stalo, něco v čemž morálně selhal a asi se s tím doteď nevyrovnal. Sám veřejně o tom hovořil, že má povolení k rozvodu až z Vatikánu. David si počínal tak nešikovně, že nakonec jeho hvězda zhasla až mu bylo řečeno, že není pro politiku KDU-ČSL perspektivní.

 
Také doporučujeme:
Jak porozumět Mohamedovi a muslimům
Eurabia- Mýtus nebo realita budoucnosti?
Příručka pro komunikaci s muslimy
Cílem muslimů je nastolit islámskou vládu, říká místopředseda muslimské obce Vladimír Sáňka
Křesťanští užiteční idioti demonstrují na podporu českých islamistů!
Akční plán muslimů na aktivity do roku 2025 - strategie islamizace v hávu boje za lidská práva a multikulturalismus!
Vychováváme děti k citlivosti a ne-agresi, když si prcek rozbije koleno, řeší to místo jódu a náplasti pohotovost a sociálka
 

Ale David má sny a tak okamžitě hodil KDU-ČSL přes palubu a začal si hledat místo v hnutí Sluničkářu až zakotvil u Hollana v Žít Brno a kandiduje za ně v krajských volbách na společné kandidátce Žít Brno & TOP09. Přitom ještě 6.11.2015 David Macek v televizi tvrdil, že do krajských voleb se nechystá. Zároveň se z největšího odpůrce islamistů stál jejich největším přítelem. Společně s islámským extremistu Alrawim vystupuje proti prezidentu Zemanovi a propaguje společné křesťansko-muslimské hodnoty … Dokonce napsal, že je muslim ...jen aby hájil české islamisty.

Přeji Davidovi všechno nejlepší v životě, protože každý se hledá a jednou nalezne, ale David se našel na straně předních multikulturalistů a islamistů a jsem osobně zvědavý, jestli ho v tom podpoří i voliči v Brně.  Ale chápu, že mu více sedí mentalita muslimů a Sluničkářů z Žít Brno, než přísná morálka křesťanů či požadavek na slušné vnitrostranické chování u KDU-ČSL. Nakonec za Žít Brno nebo i islamisty se může jednou stát i tím prezidentem, když u KDU-ČSL se mu to nepodařilo ... 

Šéf KDU-ČSL popsal Davida Macka jako lháře:

Pavel Bělobrádek ,pokud někdo pri odchodu pospini stranu a její vedení, pak to je nefér. Pokud někdo napíše jako důvody neco, co objektivně neni pravda, pak jediný vysvetlitelny důvod je osobni zhrzenost. Jinak si to vysvětlit neumím. Možná se pletu. Davida jsem mel za nadeji strany a za Čunka i Svobody jsem ho volil. Ale jeho důvody k odchodu považuji za nepravdivé a zastupne, neumím si to vysvětlit nez jako osobní zhrzenost,kde si stranu vzal jako rukojmí. Připomíná mi to odchody jiných clenu, kdy si zdůvodňovali svůj odchod. … Pavel Bělobrádek David Macek ty ale v tom svém prohlášení nejmenujes, ze všech děláš antievropany a nepratele uprchliku. To mi vadí. Paušalizuješ a nasazujes straně psi hlavu. Touto logikou jsi mel vystoupit, kdyz ministr strany, již jsi byl mpr. podpořil hazard.“ Zdroj.

Lukáš Lhoťan 
Je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.
 
Také jsme psali:
Obyvatele česko-německého příhraničí by se měli začít bát nájezdů uprchlíků na česká koupaliště
Duchovní a šéf mešity v dánském Aarhusu Usámy El-Saadi požaduje po dánských úřadech uznání sexu s malými dívkami!
Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů
Známy český vědec: Je na řadě genocida bělochů v Evropě?
Lidé jsou otupělí, ale invaze pokračuje a je horší jak loni! Do Evropy přichází stále více uprchlíku s cílem využít její blahobyt
Jak čelit barbarské ženské obřízce?! Fotrovi, který to nechal udělat dcerce, ho uříznout u kořene; matce ji zašít; celou rodinu deportovat; mešitu, kam chodili, zavřít
Děsivé odhalení bývalého muslima: Pátá kolona spojenců islámu mezi námi
Další brutální hromadná znásilnění ve Švédsku - uprchlíci opět ukázali své (multi)kulturní hodnoty

David Macek, fotografie ze sjezdu strany