Sarrazin: Imigranty vracet do domovských zemí vojenskou intervencí!
Autor: -bj- | Publikováno: 23.08.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
„Selektivní(dobrovolná) imigrační politika je realizovatelná jen tehdy, když bude i v nejzazší africké vesnici jasné, že bez oprávněného nároku na azyl v Německu nikdo nezůstane“, konstatuje Sarrazin.

Bývalý člen představenstva německé centrální banky, finanční senátor Berlína a rovněž autor bestselleru „Německo se sebou skoncovává“, Thilo Sarrazin, má stále větší ohlas se svými požadavky na rigoróznější postupy proti nezřízené imigraci.
 
Nyní navrhuje, změnu právního postavení uprchlíků tak, aby legální statut měli až, bude-li jim přiznán, a do té doby neměli ani právo pobytu ani právo na sociální dávky natož podávat žaloby na azylové řízení německých orgánů. A imigranty, kterým nebude přiznáno právo pobytu vracet důsledně do domovských zemí, a zdráhají-li se tyto je přijímat zpět, pak jim je tam dumpingovat vojenskou intervencí. „Výběrová (dobrovolná) imigrační politika je realizovatelná jen tehdy, když bude i  nejzazší africké vesnici jasné, že bez oprávněného nároku na azyl v Německu nikdo nezůstane“, uzavírá Sarrazin.
 
Také jsme psali:
Obyvatele česko-německého příhraničí by se měli začít bát nájezdů uprchlíků na česká koupaliště
 
Zdroj:
krone.at/
welt.de
faz.net
n24.de