Vychováváme děti k citlivosti a ne-agresi, když si prcek rozbije koleno, řeší to místo jódu a náplasti pohotovost a sociálka
Autor: Martin Konvička | Publikováno: 19.08.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace
A pak mezi tyhle děti pošleme sígry, kteří vyrostli jen v tom, že jsou nadřazení a že musí být drsnější, než všichni ostatní, aby přežili. A co mezi děti - někdy dokonce posíláme naše děti do prostředí, kde jsou ti nevybíraví sígrové, uvyklí nadřazenosti a agresi, v přesile. Chcete znát následky téhle interakce na ukázněné, zpacifikované, ritalinem / prozakem oblouzené domorodé děti? Část se podřídí, odmala si zvykne na postavení otroků. Část se přimkne ke svým utlačovatelům ... jako jejich sexuální hračky, poskoci, konvertité... No a z části vyrostou Breivici.

Komentář Matina Konvičky k zprávě ZOUFALÉ ŠVÉDSKÉ DĚTI SE BOJÍ CHODIT DO ŠKOLY PLNÉ NOVÝCH IMIGRANTSKÝCH SPOLUŽÁKŮ
A není divu.
Po desítky let vychováváme děti k citlivosti a ne-agresi, když si prcek rozbije koleno, řeší to místo jódu a náplasti pohotovost a sociálka, když se kluci porvou o hračku / holku, diagnostikujeme jim ADHD a dopujeme je práškama / dáváme jim důtky a posíláme je na pozorování ( ... dle věku...).
 
A pak mezi tyhle děti pošleme sígry, kteří vyrostli jen v tom, že jsou nadřazení a že musí být drsnější, než všichni ostatní, aby přežili. A co mezi děti - někdy dokonce posíláme naše děti do prostředí, kde jsou ti nevybíraví sígrové, uvyklí nadřazenosti a agresi, v přesile. Chcete znát následky téhle interakce na ukázněné, zpacifikované, ritalinem / prozakem oblouzené domorodé děti?
 
Část se podřídí, odmala si zvykne na postavení otroků. Část se přimkne ke svým utlačovatelům ... jako jejich sexuální hračky, poskoci, konvertité...  No a z části vyrostou Breivici.
 
Martin Konvička - vysokoškolský učitel, zakladajíci člen Alternativy pro Českou republiku (ApČR), kandidát do senátu za ApČR, bývalý předseda Bloku proti islámu a autor knihy Sex, drogy a islám. 
 
Zdroj.
 
Také jsme psali:
Obyvatele česko-německého příhraničí by se měli začít bát nájezdů uprchlíků na česká koupaliště