Zoufalá Vídeň se snaží dostat z tureckého sevření! Islám a Turci vítězí díky multikulturalismu
Autor: -bj- | Publikováno: 30.07.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
„Vídeň je hlavním městem Rakouska a Neleží v Turecku!“, brání se vytočení Vídeňané. Po hulvátských manifestacích na podporu prezidenta Erdogana v souvislosti se zvráceným pučem atmosféra dále houstne. Jestliže rakouští vládní činitelé kritizovali erdoganovské demonstrace jako nepřijatelné přenášení tureckého vnitropolitického konfliktu do Rakouska (svobodní FPÖ dokonce podali trestní oznámení pro podněcování k zášti a narušování pokojného soužití).

„Vídeň je hlavním městem Rakouska a Neleží v Turecku!“, brání se vytočení Vídeňané. Po hulvátských manifestacích na podporu prezidenta Erdogana v souvislosti se zvráceným pučem atmosféra dále houstne. Jestliže rakouští vládní činitelé kritizovali erdoganovské demonstrace jako nepřijatelné přenášení tureckého vnitropolitického konfliktu do Rakouska (svobodní FPÖ dokonce podali trestní oznámení pro podněcování k zášti a narušování pokojného soužití), turecký velvyslanec v Rakousku Hasan Gögüs vyjádřil nad kritikou rozhořčení a zklamání, proč prý Vídeňané nevyšli do ulic s Turky. Netřeba dodávat, že hlavní země Mocnářství, kde jsou reminiscence na někdejší slávu stále živé, vypadá jak … velký hlupák.
 
Navíc Vídeň, a zejména imigrantská čtvrť Wiener Neustadt, je teď tak ověšena tureckými vlajkami, že ani tolik rakouských nepamatuje. Starosta obvodu Schneeberger otevřeným dopisem požaduje turecké vlajky sundat. A již i do médií prosakuje skutečnost, že imigranti zejména tureckého původu se s depektem staví k tradičním rakouským hodnotám a k Rakušanům samotným, což jim vmetávají do tváře např. i ponižující slangovou přezdívkou „švabo“ z někdejšího švábský Němec.
 
Avšak nejen  Rakousku dělají turečtí imigranti těžkou hlavu. Na nadcházející víkend turečtí imigranti v Německu ohlásili prostřednictvím svého sdružení Unie evropsko-tureckých demokratů další demonstraci v Kolíně nad Rýnem. Očekává se 15‘000 demonstrantů a pro policii to prakticky znamená výjimečný stav.
 
Zdroj:
kurier.at
krone.at
meinbezirk.at
vienna.at
noe.orf.at
diepresse.com
focus.de
faz.net
 
Také jsme psali:
EURABIA - MÝTUS NEBO REALITA?
Ježíš Kristus a islám aneb proč křesťanství je nepřítelem islámu ...
Obyvatele česko-německého příhraničí by se měli začít bát nájezdů uprchlíků na česká koupaliště