Horor z německého koupaliště: Pět mladých dívek sexuálně napadeno muži "muslimského vzhledu"
Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 23.07.2016 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace
Německá policie ve městě Kirchheim informovala o tom, že pět dívek ve věku deset až čtrnáct let čelilo sexuálnímu obtěžování ze strany mladých mužů. Z jejich vzhledu lze usoudit, že jde o migranty žádající u našich západních sousedů o azyl. Zprávu v němčině přinesl server Stuttgarter Nachrichten.de.

Německá policie ve městě Kirchheim informovala o tom, že pět dívek ve věku deset až čtrnáct let čelilo sexuálnímu obtěžování ze strany mladých mužů. Z jejich vzhledu lze usoudit, že jde o migranty žádající u našich západních sousedů o azyl. Zprávu v němčině přinesl server Stuttgarter Nachrichten.de.

Venkovní koupaliště ve městě Kirchheim v okrese Esslingen se ve středu stalo středem pozornosti německé policie. Došlo zde totiž k sexuálnímu obtěžování pěti dívek ve věku deset až čtrnáct let. Sexuálních útoků se podle všeho dopustili mladí muži ve věku dvacet až třicet let, zřejmě žadatelé o azyl ve Spolkové republice Německo. Svědci policii popsali útočníky „arabského vzhledu“.

Útočníci se dívkám pokoušeli strhnout horní i spodní díl plavek a následně se dívek dotýkali na prsou i v klíně. Jeden z útočníků se o dívku dokonce třel svým ztopořeným penisem.

Starostka města Angelika Matt-Heideckerová je tímto případem šokována a hodlá jednat. „Je nepřijatelné, aby se rodiče museli bát pouštět své děti na koupaliště. Proto bude v těchto horkých dnech posílen dohled v okolí lázní. Plavčíci také dostali instrukce rychleji zareagovat v případě incidentů, budou urychleně volat policii. Dále je přísně zakázáno, aby se v oblasti vířivek pohybovali mladí muži příliš blízko dívek. Pokud tento zákaz někdo neuposlechne, bude z koupaliště okamžitě vykázán.

Také jsme psali:
Jak porozumět Mohamedovi a muslimům? Podrobný psychologický rozbor vyznavaču islámu!
Obyvatele česko-německého příhraničí by se měli začít bát nájezdů uprchlíků na česká koupaliště
Alí Síná: Nemám žádné problémy s multikulturalismem. Ale islám není kultura!
Lidé jsou otupělí, ale invaze pokračuje a je horší jak loni! Do Evropy přichází stále více uprchlíku s cílem využít její blahobyt
Zastánci islámu slaví velký úspěch v USA. Policie musela odstranit zprávu varující před radikalizací muslimů na Západě!
Jak čelit barbarské ženské obřízce?! Fotrovi, který to nechal udělat dcerce, ho uříznout u kořene; matce ji zašít; celou rodinu deportovat; mešitu, kam chodili, zavřít
 

Matt-Heideckerová ovšem také poznamenala, že již proběhly kampaně, které měly uprchlíky poučit, jak se chovat k dívkám a ženám v evropské společnosti, ale tyto kampaně zřejmě neměly valný úspěch. Dáma je proto toho názoru, že by měl Německo opustit každý, kdo odmítá respektovat v zemi panující zvyklosti.

Budou útoky (nejspíše muslimských) přistěhovalců na naše ženy a dětí pokračovat? Co vede mladé muslimy k tomu, že sexuálně útočí na naše ženy a děti? Tomu všemu se podrobně věnuje docent Martin Konvička v knize Sex, drogy a islám ...