Další brutální hromadná znásilnění ve Švédsku - uprchlíci opět ukázali své (multi)kulturní hodnoty
Autor: -bj- | Publikováno: 09.07.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Vlna hromadných znásilnění ve Švédsku ale i jinde v Evropě (Rakousko, Německo) nekončí. Zvlášť příhodnou příležitost pro hromadná znásilnění nyní skýtají nejrůznější letní festivaly. Proti znásilňovacím komunitám obvykle imigrantských (o tuto zavedenou praxi však nechtějí být ukráceni ani mnozí tuzemští) mladíků jsou nejen mladé ženy bez šance, ale bezradnost přiznává i policie.

Vlna hromadných znásilnění ve Švédsku ale i jinde v Evropě (Rakousko, Německo) nekončí. Zvlášť příhodnou příležitost pro hromadná znásilnění nyní skýtají nejrůznější letní festivaly. Proti znásilňovacím komunitám obvykle imigrantských (o tuto zavedenou praxi však nechtějí být ukráceni ani mnozí tuzemští) mladíků jsou nejen mladé ženy bez šance, ale beradnost přiznává i policie.
 
Poslední brutální hromadná znásilnění se udála na jednom z největších švédský festivalů v Bravalle, kde hromadné znásilnění nahlásilo pět děvčat. Zejména emancipovaným mladým ženám, které se chtějí na veřejných akcích nevázaně bavit, hrozí, že poslouží nevázané veřejné zábavě.
 
Také jsme psali:
Obyvatele česko-německého příhraničí by se měli začít bát nájezdů uprchlíků na česká koupaliště
 
 
Zdroje:
www.oe24.at
www.dailymail.co.uk
www.aftonbladet.se
www.thelocal.es
adevarul.ro
 
Také jsme psali:
Neuvěřitelné! Švédska policie veřejně přiznala, že za většinu sexuálních útoků ve švédských bazénech mohou uprchlíci a imigranti
Bulharský zápas za svobodu a zločiny muslimských okupantů
Za mrtvé na Floridě mohou multikulturalismus a původní islám
Němečtí mladí Zelení vedou rasistickou kampaň proti Němcům. Jejich heslem je, že být patriotem je zlem
Komu má muslim věřit? Umírněným muslimům nebo Mohamedovi?
(NE)Šokující objev české neziskovky o vztahu islámu a netolerance aneb bývalý muslim Lhoťan varoval již dávno a oni to zjišťují až teď!