Pozor na nacisty a ČSSD! Proč chtějí odzbrojit evropské obyvatelstvo? Již Orwell řekl, že totalitní stát jednu věc udělat nemůže. Nemůže dát obyvatelům zbraně
Autor: Redakce | Publikováno: 21.06.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Himmler řekl: "Obyčejní občané zbraně nepotřebuji". Český ministr Dienstbier z ČSSD říká: "Zbraně patří jen do rukou bezpečnostním složkám státu". Orwell řekl: "Totalitní stát může dělat velké věci, ale jednu věc udělat nemůže: nemůže dát dělníkovi v továrně pušku a říct mu, aby si ji vzal domů a měl ji v ložnici. Puška visící na zdi dělníkova příbytku nebo farmářovy chýše je symbolem demokracie. A je naším úkolem dohlédnout, aby tam zůstala."

Himmler řekl: "Obyčejní občané zbraně nepotřebuji". Český ministr Dienstbier z ČSSD říká: "Zbraně patří jen do rukou bezpečnostním složkám státu". 
 
Zvláštní co? Výroky dosti podobné...
 

Před nacisty i lidmi jako je ministr Dienstbier z ČSSD nás varoval již Orwell

Orwell řekl: "Totalitní stát může dělat velké věci, ale jednu věc udělat nemůže: nemůže dát dělníkovi v továrně pušku a říct mu, aby si ji vzal domů a měl ji v ložnici. Puška visící na zdi dělníkova příbytku nebo farmářovy chýše je symbolem demokracie. A je naším úkolem dohlédnout, aby tam zůstala."

Mají být podobné úmysly jako nacisté s vlastními občany i šéfové z ČSSD???

Zdroj obrázku Petice proti regulaci zbraní a sebeobranných prostředků ze strany EU 
 
Himmler nebo Dienstbier není to stejné?