Už je to tady! Evropská unie má jasno! Za imigrační krizi v Evropě může východní Evropa, protože se nechce nechat islamizovat a zaplavit Afričany!
Autor: -bj- | Publikováno: 11.06.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Ani kolonializmus, ani zvaní si imigrantů do západní Evropy a vyplácení jim horentních dávek, ani budování si třetího islámského pilíře nové globalizované kulturně rozmanité společnosti (Holandsko), ani tumpachová levicová multikulturní nabubřelost nyní následovaná trapnou bezradností, ale prý státy východní Evropy můžou za historicky fatální a nezvládnutou imigraci do Evropy, jak prohlásil předseda evropské komise Jean-Claude Juncker.

Ani kolonializmus, ani zvaní si imigrantů do západní Evropy a vyplácení jim horentních dávek, ani budování si třetího islámského pilíře nové globalizované kulturně rozmanité společnosti (Holandsko), ani tumpachová levicová multikulturní nabubřelost nyní následovaná trapnou bezradností, ale prý státy východní Evropy můžou za historicky fatální a nezvládnutou imigraci do Evropy, jak prohlásil předseda evropské komise Jean-Claude Juncker

A to prý tím, že nepřistoupily na povinné dumpingování imigrantů ze západní Evropy do svých zemí.

Tak to už totiž člověk přemýšlí co je na tom výroku tristnější – jeho nehoráznost nebo to, že postrádá sílu ducha. Spíše tomu druhému nasvědčuje i konstatování slovenského premiéra Fica, který na základě svých zkušeností a zřejmě i poznatků tajných služeb shledal, že se dost evropských politiků netěší zrovna nejlepšímu duševnímu zdraví.

Při takto odzbrojující dezintegrační propagandě už asi EU neudrží pohromadě ani Moskva.

Juncker je stejný alkoholik jako Brežněv. Píší o tom i hlavní česká media.

Zdroje:
www.krone.at
iphoneapp.hz-online.de
de.finance.yahoo.com
www.tyden.cz
Brežněv nebo Juncker není to jedno?