TAK TO JE VRCHOL vymývání mozků na letních festivalech. Autory poslat do islámské země!
Autor: Neprojdou NO pasaran | Publikováno: 11.06.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
TAK TO JE VRCHOL vymývání mozků na letních festivalech. Manipulátoři cílí chytře právě na mládež. Všimněte si, kolik fesťáků okupuje HFC s tou jejich stupidní růžovou... Ale postavit si dobrovolně minaret - symbol vítězství islámu, a ještě se kolem něj houfně dojímat?

TAK TO JE VRCHOL vymývání mozků na letních festivalech. Manipulátoři cílí chytře právě na mládež. Všimněte si, kolik fesťáků okupuje HFC s tou jejich stupidní růžovou...
 
Ale postavit si dobrovolně minaret - symbol vítězství islámu, a ještě se kolem něj houfně dojímat? Autory poslat na delší pobyt do islámské země, za takovou stupiditu. Třeba by se konečně postavili nohama na zem.
 
Citace z článku na Webnoviny.sk
"...symbolická stavba minaretu je víťazným návrhom Public Art Contest. Jeho autori chcú týmto dielom prezentovať solidaritu s ľuďmi, ktorých zasiahla utečenecká kríza. Navrhnuté dielo sa nám páči ako symbol, zároveň sa nám páči jeho prevedenie. Reaguje na vážnu spoločenskú tému ľahkou vzdušnou konštrukciou, je vynikajúcou umeleckou odpoveďou na nezmyselné vyjadrenia našich autorít a skvelým spôsobom otvára priestor na diskusiu."
 
Převzato se souhlasem redakce NEPROJDOU - NO pasaran
 
Také jsme psali:
Probuď se český národe přichází doba zlá. Islám se valí Evropou. Pošli své syny do boje a zažeň tu hordu barbarů zpátky do pouště!
Britský muslim by chtěl v Česku zavést islámské právo

Bestseller: Islám vyhodí Evropu do povětří!

Peter Hammond si všímá, jak se vyvíjejí vztahy mezi muslimy a zbytkem společnosti v závislosti na jejich procentuálním zastoupení. A varuje před nárůstem muslimských komunit v Evropě!
Jediné, co tihle primitivní muslimové znali, je vysávat bohatství z těch produktivních - Evropo vzpamatuj se!
Lukáš Lhoťan: Rakouské prezidentské volby již teď rozhodli muslimové a do budoucna bude jejich vliv růst
(NE)Šokující objev české neziskovky o vztahu islámu a netolerance aneb bývalý muslim Lhoťan varoval již dávno a oni to zjišťují až teď!