Jediné, co tihle primitivní muslimové znali, je vysávat bohatství z těch produktivních - Evropo vzpamatuj se!
Autor: Fayez El Giheny | Publikováno: 31.05.2016 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace
Když zemi ovládli, zkonfiskovali všechnu nejlepší půdu, ale nechali na ní původního majitele hospodařit – avšak pro ně, pro muslimy. Během koptického období byl Egypt velice bohatý a jeho bohatství použili muslimští Arabové k další expanzi. Nic nevěděli o hospodaření, přišli z primitivní pouštní společnosti a nechápali, že když něco berete zemi, musíte jí taky něco vracet do infrastruktury v zemědělství, aby se mohlo produkovat dál.

Muslimové zaútočili na Egypt v roce 639 a trvalo jim asi tři roky, než ho celý ovládli. Když přepadli Egypt, dali nám na vybranou tři možnosti:

• platit džizju, což je speciální daň za to, že nemusíte přestupovat na islám a můžete zůstat jinověrcem,

• přestoupit na islám, 

• a když nechcete konvertovat a nemáte peníze na zaplacení daně, je to smrt.

Když zemi ovládli, zkonfiskovali všechnu nejlepší půdu, ale nechali na ní původního majitele hospodařit – avšak pro ně, pro muslimy.

Během koptického období byl Egypt velice bohatý a jeho bohatství použili muslimští Arabové k další expanzi. Nic nevěděli o hospodaření, přišli z primitivní pouštní společnosti a nechápali, že když něco berete zemi, musíte jí taky něco vracet do infrastruktury v zemědělství, aby se mohlo produkovat dál. Takže to jediné, co tihle primitivní lidé znali, je vysávat bohatství z těch produktivních.

Jedná se o klasický přístup pouštních nájezdníků, kteří podobným způsobem terorizovali obyvatele oáz a parazitovali na nich. Zakladatel islámu Mohamed pouze využil této taktiky a dal jí punc legitimního způsobu vlády nad nemuslimy.

Takže země chudla a chudla a jak se muslimští vládci rozpínali, zaváděli další daně, aby si na sebe vydělali. Zavedli novou pozemkovou daň a zvyšovali tu původní daň, džizju, a když jste nemohli platit džizju, místo peněz vám muslimové vzali násilím vaše děti a z těch se pak stanou sexuální otroci, anebo je vychovávají jako vojáky pro boj. V podstatě zadarmo zneužívali naši kvalifikovanou práci. A v mnoha situacích mohou k nám přijít, sebrat nám našeho patriarchu, vstrčit ho do vězení a říct, že ho nepustí, dokud nezaplatíme určité množství peněz. 

Ukázka z knihy O islamizaci a demokracii v Egyptě, podrobnosti zde. 

Také jsme psali:

Co můžou věřící i nevěřící udělat pro obranu před islamizací?
Ideál muslimů a jejich vzor: Mohamed proti otroctví nic neměl. Když se později dostal k moci, zotročil tisíce svobodných lidí
Epidemie znásilňování migranty zachvátila Rakousko - dáme je do karantény dříve než nakazí i nás?
Muslimové ve Švédsku záměrně infiltrují politické strany, podobně jako Sovětský svaz!
Sexuální násilné útoky a znásilnění spáchané migranty v Rakousku od ledna do dubna 2016
Protesty v Bonnu: Afričtí imigranti zavraždili mladého Němce. Němečtí sluničkáři se staví proti lidem požadujícím ochranu před africkými přistěhovalci
S podřadným postavením ženy v islámu se snoubí pevně vykázané místo, neměnnost, vyskočení z celoživotní soutěže o zdroje...
Budou moci ženy na německá koupaliště bez strachu ze znásilnění imigranty?