USA kritizují Českou republiku za odpor proti islamizaci - Ztratit během 10 let nejlepší přátele, to se musí umět
Autor: Martin Konvička | Publikováno: 16.04.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace
Je to skoro neuvěřitelné, ale bývaly doby, kdy byly USA v Česku obecně populární - podobně populární, jako v Polsku, a mnohem populárnější, než v zemích "staré EU". Je to dávno. Dnes jsou USA v Česku asi tak oblíbené, jako kdysi ve Francii, a i to tradičně přátelské Polsko se začíná tvářit rezervovaně. Ztratit během 10 let nejlepší přátele, to se musí umět.

Je to skoro neuvěřitelné, ale bývaly doby, kdy byly USA v Česku obecně populární - podobně populární, jako v Polsku, a mnohem populárnější, než v zemích "staré EU". Je to dávno. Dnes jsou USA v Česku asi tak oblíbené, jako kdysi ve Francii, a i to tradičně přátelské Polsko se začíná tvářit rezervovaně. Ztratit během 10 let nejlepší přátele, to se musí umět.
 
Komentář Martina Konvičky k článku "Spojené státy zkritizovaly Česko za protimuslimské nálady a diskriminaci Romů" (Blesk.cz) na jeho Facebook profilu.
 
Doc. Mgr. Martin Konvička, Ph.D. 
Syn českého otce a matky z rodiny řeckých komunistů (uprchlíku po porážce komunistického povstáni v Řecku). Ateista a předseda Bloku proti islámu. Vyučujíci na jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Autor knihy Sex, drogy a islám.