Je nejznámější český konvertita k islámu Větrovec nepřítel USA? Aneb jak český džihádista jednal s americkým kongresmanem
Autor: Redakce | Publikováno: 13.04.2016 | Rubrika: Kauzy
Ilustrace
Bývalý muslim Lukáš Lhoťan nám poskytl zajímavé fotografie ukazující nejznámějšího českého konvertitu k islámu Lukáše Větrovce při návštěvě v USA. Fotografie jsou staré několik let, ještě z doby než nastoupil současný prezident Barack Husein Obama. Lukáš Větrovec se neblaze proslavil opakovanými antisemitskými a nenávistnými kázáními v brněnské mešitě, jejichž autorem ovšem nebyl, pouze četl český překlad arabského textu. Arabský originál textů připravili pracovníci brněnské mešity.

Bývalý muslim Lukáš Lhoťan nám poskytl zajímavé fotografie ukazující nejznámějšího českého konvertitu k islámu Lukáše Větrovce při návštěvě v USA. Fotografie jsou staré několik let, ještě z doby než nastoupil současný prezident Barack Husein Obama.

Islamista Lukáš Větrovec se v USA setkal na jednáni například s kongresmanem Ellisonem

V rámci svých aktivit navštívil různé světově vyznámné organizace, například Pew Research Center

Jak se zdá, tak varováni bývalého muslima Lukáše Lhoťana před pronikáním islamistů do politiky Západu je víc než pravdivé. Lukáš Lhoťan o tomto problému píše ve své knize Eurabia - mýtus nebo realita budoucnosti? zde.

O policejním vyšetřování českého džihádisty Větrovce více zde.

Pro ty jenž neznájí Lukáše Větrovce ukázka jeho pátečního kázání v brněnské mešitě: