Churchillovo varování „udržte Anglii bílou“ a jeho výsledky
Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 04.03.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace
Byl britský premiér Churchill rasistou? Ne, nebyl. Chtěl bránit pouze anglickou kulturu, dnes by ovšem za rasistu označen byl. Měl totiž slogan „Udržte Anglii bílou“. Churchill je dávno po smrti a sami Angličané jeho varování nenaplnili. Anglie již bílá není a není už v mnoha místech ani Anglií.

Byl britský premier Churchill rasistou? Ne, nebyl. Chtěl bránit pouze anglickou kulturu, dnes by ovšem za rasistu označen byl. Měl totiž slogan „Udržete Anglii bílou“. Churchill je dávno po smrti a sami Angličani jeho varování nenaplnili. Anglie již bílá není a není už v mnoha místech ani Anglií.
 
Demokracie, lidská práva, svoboda člověka to jsou hodnoty, které jsou nerozlučně spojeny s existencí bílého muže. Byť i v jiných kulturách a civilizacích se občas objevili snílci, kteří o těchto hodnotách snili, tak pouze bílý muž učinil z těchto hodnot ne ideál, ale realitu běžného života. Realitu s chybami, omyly a nedokonalostí, ale přece jen realitu. 
 
Naopak s úpadkem civilizace bílého muže upadají i hodnoty lidských práv, svobody a demokracie. Není se čemu divit, že tento úpadek je přímým následkem masového přistěhovalectví neevropských kultur a levicové politiky mnohá bílých mužů a žen, kteří nenávidí svou vlastní „bílou“ kulturu.
 
Hovořím-li o „bíle“ nemám namysli etnicitu, ale samotné pojetí naší civilizace, které z naši etnicity vychází, ale bylo kultivováno žido-křesťanskou tradicí. Každý neběloch, který přijal kulturu bílého muže a jeho civilizaci, tak ten mohl nejen těžit z úspěchu bílého muže, ale stát se i součásti této bíle kultury a civilizace.
 
Jenže to je v přísném rozporu s politikou multikulturalismu a ideálu marxismu. V knize Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti? popisuji jak levice záměrně usiluje o zničení civilizace bílého muže, jako překážky na celosvětovém vítězství marxismu a zrušení osobní svobody ve prospěch davového fanatismu, davové bídy a davového intelektu – tedy přesně těch marxistických hodnot, které dokáže vytvořit pouze tupý, nevzdělaný a po výjimečnosti netoužící dav. A aby v Evropě takový dav vznikl, musí marxisté zničit evropské národy a kultury a zaplavit ji cizími kulturami a národy. Tedy přesně to co se zde děje ne od roku 2015, ale již víc jak  30 roků ...