Neomarxisty vedená Evropská unie chce křesťanství vymýtit, ale "zlý" diktátor Asad jej považuje za důležitou součást společnosti!
Autor: -bj- | Publikováno: 28.10.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Pozorovatelé hodnotí jako jedno ze zásadních prohlášení posledních dnů syrského prezidenta Asada to při setkání s ruskou parlamentní delegací: „Budu bránit křesťany, protože jejich přítomnost v Sýrii je s to vytvořit stabilitu a umírněnost, a to i ohledně islámu.“ K nevelkému nadšení západních kruhů, včetně církevních, to potvrzují i hodnostáři syrkých církví, kteří dále ještě konstatují, že s přítomností ruských vojsk konečně se křesťanům začíná vracet bezpečí a svoboda.

Asad: „Budu bránit křesťany. Jejich přítomnost přispívá ke stabilitě a umírněnosti“
 
Pozorovatelé hodnotí jako jedno ze zásadních prohlášení posledních dnů syrského prezidenta Asada to při setkání s ruskou parlamentní delegací: „Budu bránit křesťany, protože jejich přítomnost v Sýrii je s to vytvořit stabilitu a umírněnost, a to i ohledně islámu.“ K nevelkému nadšení západních kruhů, včetně církevních, to potvrzují i hodnostáři syrkých církví, kteří dále ještě konstatují, že s přítomností ruských vojsk se konečně křesťanům začíná vracet bezpečí a svoboda.
 
Nepochopitelná zrůdná zapšklost některých vysokých západních kruhů včetně církevních ovšem velí raděj ponechat křesťany nejstarších blízkovýchodních církví napospas vyhlazování, než aby je osvobodili Rusové. Přitom tito křesťané ani nemají velké vyhlídky na "uprchlickou kariéru", neboť radikální muslimové jim brání jak dostat se a pobývat v uprchlických táborech v okolních zemích, tak dostávat se do Evropy, a pokud se do utečeneckých táborů přece jen dostanou, hrozí jim vyštvávání, vydírání a šikana, a to i v Evropě.
 
Rasizmus, christianofobie, znásilňování, bitky, zranění a zabíjení imigrantů v západoevropských detenčních zařízeních jistým vysokým institucím asi nevadí, kdežto pouhé řádné oplocení táborů v ČR pak ano...
 
zdroj:
 
http://www.kp.ru/daily/26450.5/3320104/
 
http://www.bbc.com/news/world-middle-east-22270455
 
http://www.katyd.cz/clanky/zpravodajstvi/exodus-irackych-krestanu-zesiluje.html
 
http://news-front.info/2015/10/26/xristianskie-getto-islamskogo-gosudarstva/
 
Tyto lidi podporuje USA a EU skrze Turecko a Saúdskou Arabii
 
Tito lidé podporuji diktátora Bašara Asad
Křesťané a umírnění muslimové jsou na straně diktátora Asada proti islámským fanatiklm podporovaným USA a EU