Jen taková chuťovka z dnešního Spiegelu: Imigranti paralyzují německé úřady
Autor: -bj- | Publikováno: 11.08.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Imigrantská krize nezná okurkovou sezónu. A tak - jen taková ochutnávka - titulní článek dnešního internetového Spiegel.de: "Imigrantská krize zahlcuje německé úřady" Situace v mnoha německých azylových zařízeních je čím dál chaotičtější, hlášení o problémech a propukání násilností jsou prakticky na denním pořádku. Jak je to v jedné z nejvyspělejších zemí světa vůbec možné? Fakta na stůl.

Imigrantská krize nezná okurkové sezóny. A tak - jen taková dnešní chuťovka - z titulní stránky dnešního internetového Spiegelu.de:
"Azylové ubytovny: Imigrantská krize zahlcuje německé úřady"
Situace v mnoha německých azylových zařízeních je čím dál chaotičtější, hlášení o problémech a propukání násilností jsou prakticky na denním pořádku. Jak je to v jedné z nejvyspělejších zemí světa vůbec možné? Fakta na stůl.

Článek dále popisuje narvané detenční lágry, přetíženou a již nestíhající policii, propuknuvší svrab a další nemoci, násilné střety mezi různými imigranty, jakož i dramatický nárůst nevole německých občanů, kteří jsou od médií onálepkováni jako "pravicově-extrémističtí", a od imigrantů jako "zdegenerovaní od narození, dobří jedině na to, aby na ně ďáli a živili je".

No, a jestli nechcete jít spát nas...ní (ne na saních, ale ehm..  - politicky korektně - takzvaně "zradikalizovaní"), tak si přepněte na nějakej českej goebblesovskej mainstream - voni vás tam určitě zas za ten jidášskej bakšiš nějak voblbnou, a budete vpohodě, spát jak miminko. Dobrou..!

více:

http://www.spiegel.de/politik/deutschland/fluechtlinge-in-deutschland-warum-so-viel-chaos-und-leid-a-1046851.html

https://www.sedmitza.ru/text/5788725.html

http://www.newsru.com/religy/11aug2015/sharia_zone.html

http://www.hlavnespravy.sk/svajciarsko-mobilizuje-armadu-pripravuje-sa-na-utecencov-a-anarchiu-po-rozpade-europy/655831