Le Penová: Imigrantské kvóty nejvíce oslaví převaděči
Autor: -bj- | Publikováno: 24.05.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
V rozhovoru s německým Die Welt konstatovala předsedkyně francouzské nejdynamičtější strany – Národní fronty, Marine Le Penová, že si můžeme být jisti, že nad návrhem Evropské komise o přerozdělování imigrantů prostřednictvím povinných kvót plesají pašeráci lidí a bouchají šampáňo.

V rozhovoru s německým Die Welt konstatovala předsedkyně francouzské nejdynamičtější strany – Národní fronty, Marine Le Penová, že si můžeme být jisti, že nad návrhem Evropské komise o přerozdělování imigrantů prostřednictvím povinných kvót plesají pašeráci lidí a bouchají šampáňo. Podle předsedkyně NF právě jim hrají kvóty nejvíce do karet a EU se tak stává de facto komplicem těchto trafikantů, přičemž jediným řešením by bylo účiné zamezení připlouvání pašeráckých lodí s imigranty a jejich odvlečení do vod vyplutí, jako to činí např. Austrálie.
 
Stejně tak podle Marine Le Penové by jednotlivým zemím EU měla být zachována v imigrační politice suverenita, nota bene, když návrh komise s kvótami imigrační proudy do Evropy vůbec neřeší, a naopak vystavuje členské země závažným důsledkům.
 
zdroj:
 
http://www.welt.de/politik/ausland/article141216309/Gegen-jede-Einwanderungsquote-aus-Bruessel.html
 
http://www.repubblica.it/esteri/2015/05/20/news/marine_le_pen_la_ue_e_complice_dei_trafficanti_i_barconi_vanno_fermati_e_respinti_-114827742/?ref=search
 
http://www.leparisien.fr/flash-actualite-politique/immigration-marine-le-pen-accuse-valls-et-sarkozy-d-etre-soumis-a-l-ue-17-05-2015-4778445.php
 
http://www.ilgiornale.it/news/mondo/immigrati-pen-allattacco-chiudere-frontiera-litali-1130796.html
 
http://www.ilsudconsalvini.org/marine-le-pen-ue-complice-trafficanti-bisogna-respingere-i-barconi/