Švédský premiér o nákladech na muslimskou imigraci: "Nebudeme si moci dovolit nic moc dalšího"
Autor: 10news.cz | Publikováno: 15.12.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
Během let 2014 a 2015 se očekává, že o trvalý pobyt ve Švédsku požádá celkem 400 tisíc imigrantů, ukazuje předpověď úřadu pro migraci. Pokud se odhad ukáže jako správný, populace Švédska během pěti let vzroste o milion lidí.

Během let 2014 a 2015 se očekává, že o trvalý pobyt ve Švédsku požádá celkem 400 tisíc imigrantů, ukazuje předpověď úřadu pro migraci. Pokud se odhad ukáže jako správný, populace Švédska během pěti let vzroste o milion lidí. Nyní premiér Fredrik Reinfeldt poprvé uznává, že masová imigrace nepřináší Švédům profit. ...

Premiér, který má měsíční plat 148,000 švédských korun (21,000 USD), se plánuje přestěhovat do bílého sousedství v Täby po podzimních volbách, vynaložil většinu své řeči k obhajování internacionálního levičáckého názoru, že by mu švédští daňoví poplatníci měli pomoci "dělat svět lepším" za pomoci peněz z daní. "Nyní žádám švédské občany, aby s tím měli trpělivost," říká Reinfeldt. ...

"Bude vás to stát peníze, nebudeme si moci dovolit nic moc dalšího, ale jsou to opravdu lidé, kteří prchají, aby si zachránili život...otevřete svá srdce!" zvolal premiér ve svém projevu.

Překlad obrázku:

(Premiér Fredrik Reinfeldt k synovi Alfonsovi: "Alfonsi, pozval jsem středně velký klan Arabů, aby žil v našem bytě, takže v budoucnu budeš muset spát v kuchyni a nebudeme si moci dovolit hračky, kino, kočičí žrádlo a podobně. Souhlasíš s tím, viď?" ...Alfons: "Myslím, že jsi veliký humanista, tati...")

Převzato se souhlasem překladatele 10news.cz