Britská policie zatkla rodiče za to, že se snažili zachránit své dcery před islámskými gangy násilníků
Autor: 10news.cz | Publikováno: 09.12.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace
"Představte si, že zjistíte, že je vaše malá dcera pravidelně skupinově znásilňována bandou muslimských pedofilů. Jdete na policii, jenže ta vás nazve rasisty, fanatiky a šiřiteli nenávisti. Když vám odmítne pomoci policie, jdete do domu, kde vaši dceru skupinově znásilňují, a snažíte se ji zachránit. Podofilové potom v klidu zavolají policii a vy jste zatčeni za to, že jste se pokusili zachránit svou dceru před skupinovým znásilňováním.

Vladův komentář: "Představte si, že zjistíte, že je vaše malá dcera pravidelně skupinově znásilňována bandou muslimských pedofilů. Jdete na policii, jenže ta vás nazve rasisty, fanatiky a šiřiteli nenávisti. Když vám odmítne pomoci policie, jdete do domu, kde vaši dceru skupinově znásilňují, a snažíte se ji zachránit. Podofilové potom v klidu zavolají policii a vy jste zatčeni za to, že jste se pokusili zachránit svou dceru před skupinovým znásilňováním. 

Toto je realita v Rotherhamu v Anglii."


Jeden dědeček jedné ze znásilňovaných dívek řekl jednomu z vinných politiků: "Kdybych měl pistoli, zastřelil bych vás."


Sexuální zneužívání asi 1400 dětí ze strany asijských mužů probíhalo bez ohlášení po dobu 16 let, protože se zaměstnanci báli, že by byli nazváni rasisty, uvádí se v dnešní zprávě.

Děti ve věku již od 11 let byly prodávány, bity a znásilňovány velkým počtem mužů mezi lety 1997 a 2013 v Rotherhamu, v hrabství Jižní Yorkshire, odhalila zpráva rady na ochranu dětí.

A co je šokující, více než třetina případů již byla odpovědným agenturám známa.

Ve dvou případech otcovné vystopovali své dcery a snažili se je zachránit z domů, kde byly zneužívány, jenže byli naopak sami zatčeni poté, co byla na místo přivolána policie. 

Převzato se souhlasempřekladatele 10news.cz