Alláh nemrká. Další muslimská propaganda na ČT2
Autor: Anonym | Publikováno: 03.07.2008 | Rubrika: Názory čtenářů
Ilustrace
Slyšely ty naivní hlupačky něco o vraždách ze cti, o tom, že manžel má právo je uhodit? Pro tyto naivní ženy, které se provdaly za muslimy a myslí si že jejich manžel je jiný, mají na západě označení MMD (= My Muhammad is Different). Většinou to však končí krachem manželství pro obrovské civilizační a kulturní rozdíly a únosem dítěte do některé z islámských zemí, kde slovo ženy nemá žádnou cenu.

Český konvertita k islámu. Už jen z té věty mi běhá mráz po zádech. Ale jak vidno, najdou se takoví pomatenci, co si myslí, že je islám spasí. V tomto dokumentu se ukazuje, že k náboženství tíhnou jedinci bez vlastního názoru, nesamostatní a naivní. Ví ty dvě dívčiny, co je čeká, když si to s tím islámem za čas rozmyslí? Co je čeká, když budou chtít žít zase jinak?

Ta zdravotní sestra se dobrovolně odsoudila k tomu, že její vzdělání je jí na nic a do konce života bude služkou manžela. Argumentuje tím, že kdyby se soudila, tak dosáhne toho, že by v práci mohla nosit závoj, ale jak by asi mohla pracovat? Tyto ženy nesmí cizímu muži podat ruku, natož aby obracely na posteli nahého muže, třeba po operaci.

Slyšely ty naivní hlupačky něco o vraždách ze cti, o tom, že manžel má právo je uhodit? Pro tyto naivní ženy, které se provdaly za muslimy a myslí si že jejich manžel je jiný, mají na západě označení MMD (= My Muhammad is Different).

Jich mi líto není, ale je mi líto jejich rodičů. Každý chce pro své dítě to nejlepší. Většinou to končí krachem manželství pro obrovské civilizační a kulturní rozdíly a únosem dítěte do některé z islámských zemí, kde slovo ženy nemá žádnou cenu. Velmi poučný je film Betty Mahmoody - Bez dcerky neodejdu.

stránky o pořadu:
http://www.ceskatelevize.cz/program/10169717103-27.05.2008-20:00-2-rodinne-krizovatky-allah-nemrka.html?searchstring=Rodinn%E9+k%F8i%9Eovatky&backaddr=search

záznam pořadu na internetu:
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1102412465-rodinne-krizovatky/308295350030003-27.05.2008-20:00.html