Videoposelství zveřejněné skupinou Švédské demokratické mládeže k mládeži z evropských zemí je krátké, ale výstižné – Evropa patří nám. Jde o poselství mládežnické organizace politické strany Švédských demokratů (SD) jiným mladým lidem v Evropě. Poselství, jež odsuzuje tyranii multikulturalismu a masového přistěhovalectví vyzývá evropskou mládež k odhodlanému odporu a k záchraně Evropy svobodných národů.

Obsah videa lze shrnout takto:
„Toto je poselství Švédské mládeže našim evropským bratrům a sestrám: Evropa náleží nám. Evropa dala vzniknout silným a svobodným národům s bohatými a vzkvétajícími kulturami. Naše hlavy jsme nosili vždy hrdě vztyčené a byli pyšní na náš odkaz a naši historii. V pouhých pár posledních desetiletích se toto vše změnilo. Svobodné národy Evropy jsou zotročovány Evropskou unií. Politici prodávají naši nezávislost byrokratům v Bruselu. Šílený experiment s multikulturalismem a masovou imigrací rozeštvává naše původně sjednocené národy. Evropa krvácí. Máme toho dost. Jsme generací, která odmítá být umlčena. Jsme generací, která miluje národ a která jej vždy bude bránit. Přidejte se k nám v boji za znovunabytí naší svobody. Proti Evropské unii - pro Evropu národů. A za svobodu všech lidí. Evropa náleží nám.“

Video s anglickými titulky zde:

Kuriozitou je, že video natočené pro-izraelskými aktivisty ze Švédska sdílí na youtube například polští nacionalisté známí svým antiizraelským smýšlením.

V Teplicích, které jsem o víkendu navštívil, již ovšem má člověk dojem, že Evropa (Čechy) nepatří nám, nýbrž novým obyvatelům stěhujícím se do naší země, která je díky lidem jako je ombudsmanka Šabatová nebo ministr Chládek, přívětivá vůči muslimským přistěhovalcům a podporuje jejich zvyky u nás. Zároveň je však díky mnohým politikům z posledních desetiletí nepřívětivá vůči nám, původním obyvatelům, které vývoj ekonomiky a státu vede spíše k dobrovolnému vymření a vystěhování se pryč. Takovou radost jim však nedopřejme!

Dvě momentky z víkendového pobytu v Teplicích aneb zde je již Arábie ...

IMG_2825.JPG

IMG_2828.JPG

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/