"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)
Máme nový účet pro dary na provoz webu EUrabia.cz!
Přátelé, kvůli organizačním změnám máme nový účet pro dary na provoz webu EUrabia.cz Číslo účtu: 209672916 / 0600 , Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001 IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916 BIC (SWIFT): AGBACZPP

Americká diplomatka ocenila neziskovku Jakuba Jandy za příkladnou spolupráci a podpořila její pobočku na Tchaj-wanu

Zobrazit celý článek

Americká vláda ocenila spolupráci s neziskovko Jakuba Jandy Evropské hodnoty a podpořila otevření její pobočky na Tchaj-wanu. Ukazuje se také osobní propojení Evropských hodnot s neziskovkou (známou spolupráci s tajnými službami západních zemí) Člověk v tísni.

Autor: LH | Publikováno: 29.1.2022 | Co píší jinde | 102 čtenářů

Česká muslimka odsoudila zločiny Saúdské Arábie, ale představitelům českých muslimů zločiny nevadí?

Zobrazit celý článek

Česká muslimka Eman Ghalebová napsala srdceryvný text o zločinech Saudské Arábie na mužích, ženách a dětech v Jemenu. V Jemenu muslimové masakrují muslimy a je to mnohonásobně horší, než konflikt Izraelců s Palestinci, ale slyšeli jste představitelé českých mešit a muslimů odsoudit tyto zločiny Saúdské Arábie na muslimech? Naopak představitelé českých mešit a Ústředí muslimských náboženských obcí přijímají dary od Saudské Arábie, jezdí tam na přátelské návštěvy a chodí oslavovat na saudskoarabskou ambasádu v Praze, postě představitelům českých muslimů asi zločiny Saudské Arábie páchané na muslimech nevadí ....

Autor: LH | Publikováno: 24.1.2022 | Co píší jinde | 370 čtenářů

Ukázka jak čeští muslimové podpořili nacistické okupanty Československa

Zobrazit celý článek

Kolik toho víte o historií muslimů v českých zemích? Víte, že čeští muslimové zde propagují islám již skoro 100 let? A víte, že čeští muslimové za nacistické okupace spolupracovali s nacisty a propagovali boj nacistů proti svobodnému světu? Na obrázku vidíte titulní stránku muslimského propagandistického časopisu Hlas z dob nacistické okupace s texte podporující Němce proti Západu a tedy i proti českým vlastencům bojujícím proti německé okupaci.

Autor: Redakce | Publikováno: 22.1.2022 | Co píší jinde | 617 čtenářů

Prohlášení ministerstva zahraničí Arménie k 32. výročí vraždění arménských křesťanů v Ázerbájdžánu

Zobrazit celý článek

Před 32 lety v těchto dnech začaly v Baku masové pogromy proti Arménům, které se staly vyvrcholením politiky vyhlazování a násilného vysídlování arménského obyvatelstva žijícího v Ázerbájdžánské SSR. V důsledku týdenních krvavých a masových zvěrstev byly zavražděni či zmrzačeni, nebo zmizely stovky Arménů. Tyto masakry, v jejichž důsledku se půl milionu Arménů stalo uprchlíky, završily proces vyhlazení Arménů z Ázerbájdžánu.

Autor: Ambasáda Arménie | Publikováno: 18.1.2022 | Co píší jinde | 438 čtenářů

Pomohly české úřady zakrýt brutální vraždu tří českých studentů spáchanou albánskou mafií?

Zobrazit celý článek

Pánům Klímovi a Josefu Habas Urbanovi patří dík, že se nedovolili zapomenout na to, jak albánská mafie pod ochrano NATO a EU unášela Srby a nepohodlné Albánce, vraždila je a brala jim orgány pro bohaté klienty ze Západu. Bohužel obětí této mafie se stali i tři mladí Češi. A protože vrazi jsou chránění západními vládami, tak jsou beztrestní a důkazy byly ničeny. Bohužel se zdá, že i česká vláda nechtěla případ vyšetřit a vlastně tak pomáhala západním tajným službám krát albánskou mafií a vrahy českých studentů 🙁

Autor: Redakce | Publikováno: 9.1.2022 | Co píší jinde | 579 čtenářů
Podpořte nás

Komisařka EU Ylva Johanssonová vyzvala další miliony Arabů k přestěhování do EU

Zobrazit celý článek

Ukázka z rozhovoru Lukáše Lhoťana pro Parlamentní listy: Komisařka Evropské unie Ylva Johanssonová byla na návštěvě v Tunisku. Na twitterový účet napsala, jak jste uvedl pro Reflex, že v Evropské unii žije, pracuje a studuje přes milion Tunisanů: „Rádi přivítáme další, kteří přijedou legálně, aby studovali, pracovali a obohatili naše společnosti. Je však třeba zabránit neoprávněným vycestováním.“ Jak její slova čtete? Co to znamená?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 2.1.2022 | Co píší jinde | 821 čtenářů

Rozdíl deset let. Radikální pozitivní proměna ruských měst. Tohle západní propaganda neukáže

Zobrazit celý článek

Jeden šikovný youtuber v Rusku publikuje hezká videa "Bejvávalo - a je dnes". Líbí se mi název jeho kanálu "Studio Pozitivčik" Bere 10 roků staré záběry z kamer google a srovnává je se současnou situací. Velmi pěkně je na nich vidět, jak se zlepšují města v Rusku. Tady Veliký Novgorod, jedno z nejstarších ruských měst (starší nez Kyjev i Moskva), asi 250 tisíc obyvatel.

Autor: Marie Divišová | Publikováno: 30.12.2021 | Co píší jinde | 1181 čtenářů

Stručný popis o co jde s drahou elektřinou. Vedení EU zajistilo zlatý důl pro ekokapitalisty

Zobrazit celý článek

Pan Vít Bláha shrnul stručně proč je drahá elektřina a kdo na tom díky EU vydělává: "1. výrobní náklady na 1 kWh = 0,30 Kč. 2. prodejní cena 1 kWh = 10,- Kč - a z toho třetinu dostanou spekulanti za emisní povolenky. Ano, špičková práce EU." K celé věci pan Bláha dělal i jednoduchý obrázek:

Autor: Redakce | Publikováno: 26.12.2021 | Co píší jinde | 642 čtenářů

Navštivte maďarskou Budapešť - pár rad a tipů na cestu ...

Zobrazit celý článek

Maďarsko je dnes jedním z mála stát Evropy, který hájí své obyvatele proti socialistickým experimentům neomarxistického vedení EU a západním uchylárnám. Maďarský premiér Viktor Orbán je předním kritikem masové migrace z Afriky a muslimského světa do Evropy a dělá vše proto, aby ubránil svou zemi před problémy spojenými s těmito věcmi. Ovšem Maďarsko je také země, kterou by jste měli navštívit a to nejen kvůli přírodním krásám, památkám, ale také kvůli možnosti dnes si vněm odpočinout od koronavirového šílenství, jsou zde totiž stále otevřeny termální lázně, aquaparky a pod. K nejzajímavějším místům Maďarska patří bezpochyby Budapešť jejíž návštěvu vám srdečně doporučujeme. Mimochodem vánoční trhy v Budapešti nikdo nezrušil a z osobní zkušenosti staré pár dní víme, že na nich bylo i plno Čechů. Maďarsko (s Budapešti) prostě stoji za návštěvu i po vánocích.

Autor: Redakce | Publikováno: 17.12.2021 | Co píší jinde | 731 čtenářů

Obzinová objektivně informovala o masové migraci. Je to snad důvodem prč vadí sluničkářům z Českého rozhlasu?

Zobrazit celý článek

Už je to tu zase. Zaměstnanci Českého rozhlasu vyzývají ke zrušení jmenování Jitky Obzinové ředitelkou zpravodajství. Obzinová totiž byla jediná, kdo během migrační krize informoval objektivně a ne jen multikulti propagandu. Majitelé JEDNÉ pravdy se cítí ohroženi, a tak bojují za "nezávislost". Mám lepší návrh. Co namísto petice napsat výpověď?!

Autor: Neprojdou NO pasaran | Publikováno: 17.12.2021 | Co píší jinde | 904 čtenářů

Nová kniha od Vondrušky: Neviditelní aneb jak mocné elity resetovaly dnešní evropskou společnost

Zobrazit celý článek

Anotace: Před čtyřiceti lety prosadila skupinka mocných Velký reset. Zdůvodnila ho tím, že je třeba zabránit chaosu, ničení planety, dát všem stejná práva a odstranit chudobu, neboť spravedlivé je, aby nikdo nevlastnil nic. Jediným majetkem lidí se stal biočip, který kontroluje, zda dělají to, co mají. Sledovací systém rozhoduje, kde má jeho nositel pracovat a bydlet, kde dostane najíst a kam se může jít bavit. Záleží na tom, jak vysoký má status konformity.

Autor: Redakce | Publikováno: 16.12.2021 | Co píší jinde | 1039 čtenářů

Encyklopedie islámských náboženských a filozofických sekt

Zobrazit celý článek

V prvním díle této pomyslné „protoreligionistické encyklopedie“ různých proudů, sekt a teologických škol v islámu se Šahrastání snažil, na rozdíl od svých předchůdců na poli hereziografie, především vysvětlovat a analyzovat, nikoliv soudit a proklínat. A právě pro tuto svou relativní nestrannost, jakož i přehlednost a úctyhodný rozsah je Šahrastáního kniha stále vydávána, studována i citována jakožto význačný pramen ke studiu středověké islámské duchovnosti. Bohatě komentovaný český překlad Bronislava Ostřanského obsahuje rozsáhlou úvodní studii věnovanou jak Šahrastáního odkazu a jeho interpretaci, tak i jeho zasazení do kontextu středověkého islámského myšlení. Neskromnou ambicí tohoto aparátu je, aby kniha byla užitečná pro odborníky a zároveň srozumitelná také pro širší obec zájemců o problematiku středověkého „světa islámu“.

Autor: Redakce | Publikováno: 7.12.2021 | Co píší jinde | 682 čtenářů

Svědectví svědkyně: Václav Havel byl dosazen americkou vládou do čela České republiky

Zobrazit celý článek

Svědectví manželky Milana Kundery o tom, proč se nemohli vrátit po roce 1989 do Čech. Byli velkým problémem pro USA a Američany podporované skupiny disidentů. Proč? Protože vláda USA vybrala za prezidenta České republiky Václava Havla a Milan Kundera by jim to mohl zkomplikovat. Citujeme Aktualne.cz: Podle Věry Kunderové disidenti nenáviděli jejího manžela, protože se už před revolucí obávali, aby se Milan Kundera nepostavil do čela politické opozice. "Američani, kteří byli napojeni na Tigrida, vybrali jako vůdce protikomunistické opozice (pozdějšího prezidenta Václava) Havla a měli obavy, že Milan, který byl v zahraničí tehdy mnohem známější, by chtěl být sám v čele politické opozice," říká.

Autor: LH | Publikováno: 1.12.2021 | Co píší jinde | 1468 čtenářů

Unikátní novinka: Muslimové ve službách nacismu

Zobrazit celý článek

13. divize Zbraní SS „Handžár“ sestávala z větší části z 15 000 bosenských muslimů, kteří se přihlásili dobrovolně. Divize byla postavena v březnu 1943 a nasazena v severovýchodní Bosně proti Titovým partyzánům a srbským četnikům. Výcvik nejdříve probíhal v jižní Francii a potom ve vojenském výcvikovém prostoru Neuhammer am Queis (dnes Świętoszów nad Kwisou) ve Slezsku. Během výcviku v jižní Francii došlo ve městě Villefranche-de-Rouergue pod vedením dvou chorvatských a dvou bosenských komunistů ke vzpouře, při níž bylo zastřeleno pět německých důstojníků. Vzpoura byla po několika hodinách potlačena.

Autor: Redakce | Publikováno: 26.11.2021 | Co píší jinde | 920 čtenářů

Cestopis o Rusku: Proti proudu Obu a Irtyše a potulka Omskou gubernií

Zobrazit celý článek

S autorem nemusíme s jeho politickým názorech souhlasit, ale jinak to je úžasná a podrobná kniha o cestování po Ruské federaci, která Vás může nejen obohatit podrobnostmi ze života běžných obyvatel Ruska, ale také namotivovat na výlet do Ruska :-) Již třetí svazek edice Cesty za horizonty a druhý díl trilogie Cesta na konec světa a zpět představuje literárně-politologický cestopis pojednávající o současném reálném Rusku. Tentokrát o autorových cestách po západní Sibiři. I tento svazek obsahuje jak reálie a fakta o tamní přírodě a každodenním životě domorodců, tak autorovy osobní zážitky a dojmy, ale i zasvěcené komentáře a odkazy na historické, kulturní a politické souvislosti. Je zároveň bohatě ilustrován. Kromě 160 stran čb. obrazové přílohy obsahuje i 128 stran barevných (650 jedinečných barevných fotografií, infografik a orientačních map).

Autor: Redakce | Publikováno: 23.11.2021 | Co píší jinde | 897 čtenářů

1560 článků (104 stránek)
1 | 2 | 3 | Další    Přejít na stránku 
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683