reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)
Proč Eurabia?
"Žurnalismus je tisknout to, co někteří nechtějí, aby se tisklo. Vše ostatní je totiž propaganda." George Orwell. Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!! Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se! Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003

KDU-ČSL podpoří každou vládu, která homosexuální sňatky prosadí

Zobrazit celý článek

"Rozhodně nebudeme bourat šanci na změnu v naší zemi. Česká republika ji potřebuje, stejně jako potřebuje vládu, která se dokáže shodnout na těch největších problémech země a řešit je." Tak zní, prosím nejnovější postoj předsedy strany, která se nazývá "křesťansko-demokratickou", k uzákonění stejnopohlavních sňatků v případě, že koalice ODS, TOP 09 a KDU-ČSL bude o této věci rozhodovat.

Autor: Peter Markup | Publikováno: 19.9.2021 | Analýzy | 558 čtenářů

EU financuje aktivity popírající barbarské zločiny osmanských muslimů v Bulharsku!

Zobrazit celý článek

"Do města jsme dorazili tři měsíce po události. Náměstí lemuje kůl na který byl nabodnut starosta, v místní škole pořád leží kostry dětí, tam kde byly utlučeny, v šatech, mašlích. Ve vypáleném kostele, Sveta Nedelya, jsme počet rozkládajících se těl odhadli asi na jeden tisíc, jsou nedbale překryta vrstvou bláta ze kterého všude trčí končetiny. Stovky Mrtvol u vodního mlýna nasály vlhkost a nafoukly se. Pro hnilobu je v širokém okolí nedýchatelno..."ALE obětí Batáku přeci jen neřekly své poslední slovo. Je rok 2007 a Evropská Unie dotuje akci Univerzity v Berlíně. Jmenuje se: Feindbild Islam – Geschichte und Gegenwart antiislamischer Stereotype in Bulgarien am Beispiel des Mythos vom Massaker in Batak. "Obraz islamofóbních stereotypů v bulharské minulosti a přítomnosti, na příkladu mýtu o masakru v Batáku." Unijní aktivisté, Ulf Brunnbauer a Martina Baleva budou tvrdit, že se nejedná o překrucování dějin, ale o projev jejich akademické svobody...

Autor: Michal Poláček | Publikováno: 15.9.2021 | Analýzy | 764 čtenářů

Rakouský kancléř Kurz dostal na sjezdu rakouských lidovců podporu od 99,4 % delegátů

Zobrazit celý článek

Rakouský kancléř Kurz dostal na sjezdu rakouských lidovců podporu od 99,4 % delegátů Vzpomínám si na sjezdy ČSSD, kdy tehdejší předseda Bohuslav Sobotka balancoval na hraně 50 % a přesto se zoufale držel, protože Zdeněk Bakala a Radek Pokorný to tak chtěli. A delegáti sjezdů dělali poslušnou stafáž. Až k propadu pod 10 % ve volbách. Kurz je ve zcela jiné pozici. V roce 2013 byly volební výsledky ÖVP stejné jako u socialistů (SPÖ) – kolem 25 %. V roce 2015 se v Rakousku kromě Svobodných (FPÖ) v podstatě nikdo nezmohl na odpor vůči „Willkommenspolitik“ německé kancléřky Angely Merkelové a Rakouskem se přehnala pořádná vlna „Syřanů“, z nichž desetitisíce v zemi zůstaly a dnes má Rakousko 4. největší afghánskou komunitu na světě – 44 000.

Autor: Ivan David | Publikováno: 30.8.2021 | Analýzy | 560 čtenářů

Americký voják popisuje, že porážka Západu v Afganistánu mu byla zřejmá již v roce 2008

Zobrazit celý článek

Richard C. Meyer (n.1974) zasedá ke stolu k mikrofonu, aby vyprávěl pohádku. O své službě u námořní pěchoty v Afganistánu. Zbystřil jsem, protože ten pán nikam nekandiduje, pracuje jako živnostník a pohyboval se mimo opevněnou diplomatickou zónu v Kábulu, kam se lidé ze západu jezdili fotit se zástupci místní smetánky. Pohádka se jmenuje "Fantastická dobrodružství Afgánské národní armády." Prodloužil jsem si kontrakt, abych se vrátil do země známé jako hřbitov impérií. Ty věci, které teď šokují veřejnost mi byly zřejmé v roce 2008.

Autor: Michal Poláček | Publikováno: 27.8.2021 | Analýzy | 896 čtenářů

Seznamzpravy.cz byly usvědčeny ze šířeni lži a desinformace o političce Haně Lipovské a musely se omluvit!

Zobrazit celý článek

V pondělí jsem zmínila "desinformaci", "hoax" anebo prostě postaru nepravdu, lež či hloupost uvedenou v článku, který zveřejnil server Seznam Zprávy."Aktualizace: V článku jsme opravili nesprávnou informaci, že Tomáš Vandas kandiduje za Volný blok." Děkuji za to. Horší je, když podobně neprofesionálně pracuje veřejnoprávní médium - v tomto případě ČTK. Ta v článku "Úřady potvrdily kandidátky do voleb všem 22 přihlášeným uskupením" jednak opakuje nepravdivou informaci o společné kandidátce s DSSS, druhak zcela nesmyslně vydává VOLNÝ Blok za nástupnickou stranu Bloku proti islamizaci. Ověřit si, že se jedná o chybu, trvá na webu Ministerstva vnitra dvě minuty.

Autor: Hana Lipovská | Publikováno: 24.8.2021 | Analýzy | 928 čtenářů
Triko eurabia.cz - vyberte si z široké nabídky

Ředitel BIS Koudelka nehájí zájmy České republiky, ale hájí zájmy části amerických elit

Zobrazit celý článek

Poradcem premiéra Sobotky byl tehdy už od prosince 2014 František Formánek, spolupracovník amerického jestřába McCaina, doporučený Sobotkovi (jehož na cestě po USA doprovázel i Jan Hamáček) Madeleine Albright. Takhle, děti, totiž fungují ve Spojených státech Republikáni a Demokraté, když jde o americký zájem. Kdy už bude pro naše politiky primárním ten zájem český?

Autor: Peter Markup | Publikováno: 12.8.2021 | Analýzy | 1220 čtenářů

To, jak kancléřka Merkelová likviduje vlastní zemi, vedle Rakouska o to více vynikne

Zobrazit celý článek

Německý ministr vnitra Seehofer viní Rakousko z „egoismu“ ohledně migrační politiky. Německý ministr vnitra Horst Seehofer kritizoval rakouský „egoismus“ v otázce migrace. „Evropská komise v posledních letech dramaticky ztratila svoji moc v azylové politice,“ řekl Seehofer pro Bild am Sonntag. „Dosud jsme nedokázali najít žádný účinný prostředek proti egoismu některých členských států EU“, včetně Rakouska. Podle Seehofera existuje pro Německo v současné době spolehlivá spolupráce v oblasti migrace pouze s Francií.

Autor: Ivan David | Publikováno: 3.8.2021 | Analýzy | 987 čtenářů

Velekněz křesťanských neomarxistů Halík sprostě a homofobně útočí na kandidáta SPD

Zobrazit celý článek

Samozřejmě, že Halíkovi vadí snaha Lipovské odhalit pravdu o hospodaření České televize. Podivuji se sice její příchylnosti k Volnému bloku, ale respektuji její právo na osobní preferenci. Katolická církev je, pokud se nemýlím, velkým sponzorem Českého rozhlasu. Jenže Josef Nerušil usiluje o objektivní vyvážené zpravodajství. To asi není úplně to, čeho chtějí sponzoři dosáhnout. Jde jim za jejich peníze o hlásání jediné pravdy – té jejich.

Autor: Ivan David | Publikováno: 1.8.2021 | Analýzy | 829 čtenářů

Takhle manipulují americká media o koronaviru a jeho šíření mezi bělochy a černochy

Zobrazit celý článek

A mame tu vyber z americkeho zpravodajstvi ze ktereho se hloupy nasinec dozvida, ze zatimco trumpovi fanousci roznaseli u Kapitolu Covid jako divi, tak na protestech BLM se naopak (jsou na to studie!) ukazuje, ze Covid se tam nejenze neroznasi, ale dokonce pandemii BLM protesty brzdi. A to vsechno prestoze people of color jsou pry covidem postizeni daleko vice nez bili. A proto by meli mit prednost v ockovani. V te hyperbole je pro hlupaka jako ja hrozne slozity se orientovat. Uznavam. Tohle je pro jiny kapacity.

Autor: ZN | Publikováno: 31.7.2021 | Analýzy | 1096 čtenářů

Rakousko: Evropský azylový systém ztroskotal, musíme na hranice poslat armádu!

Zobrazit celý článek

V sobotu 24. 7. 2021 se ve Vídni konala společná tisková konference rakouského ministra vnitra Karla Nehammera (ÖVP) a jeho vládní i stranické kolegyně, ministryně obrany Klaudie Tanner. Tématem společné tiskovky byla ochrana rakouských hranic před nelegálními migranty, protože nárůst ilegálních přechodů hranic je alarmující. Do 18. července je zaznamenáno 15.768 pokusů o ilegální přechod státní hranice, loni to za celý rok bylo 21.700, dle údajů ministra Nehammera. Letos bylo také zatčeno 200 pašeráků lidí. Situace se vyostřuje v souvislosti s odchodem vojsk NATO z Afghánistánu.

Autor: Ivan David | Publikováno: 25.7.2021 | Analýzy | 939 čtenářů

Rakouský kancléř Kurz je lhář a podvodník! Ve skutečnosti masovou migraci podporuje

Zobrazit celý článek

Něco ke Kurzovi, který je kam vítr, tam plášť. V roce 2014, kdy byl Sebastian Kurz ministrem zahraničí, prosazoval ve velkém migraci: Stručně řečeno: „Máme příliš málo vítací kultury“! Rozjel velkou integrační kampaň, aby se migranti cítili v Rakousku jako doma, pod názvem:"#stolzdrauf" A nyní pár čísel, když teď Kurz, po vraždě malé Leonie, zase hřímá, že se musí zpřísnit tresty pro migranty co páchají na území Rakouska trestné činy a musí být co nejrychleji odsunuti zpět do svých zemí.

Autor: Redakce | Publikováno: 12.7.2021 | Analýzy | 1038 čtenářů

USA prchají jak spráskaný pes z Afganistánu a Rusko naopak vyjednává s vítězícím Talibanem

Zobrazit celý článek

V Moskvě proběhly konzultace s delegací Talibánu o situaci v Afghánistánu po kvapném utajeném odchodu amerických vojáků ze základny Bagrám (vypařili se jako pára nad hrncem a i afghánský vrchní velitel se o jejich odchodu dozvěděl až několik hodin po akci). Zajímavě komentují odchod amerických vojáků ruští veteráni afghánské války před čtyřiceti roky - sovětská vojska při odchodu z Afghánistánu odjela slavnostně se všemi svými zbraněmi a vozidly, zatímco američané nechali na místě tisíce vozidel, zbraní, munice a dalšího vybavení. Tak kdo tedy v tom Afghánistánu prohrál?

Autor: Marie Divišová | Publikováno: 12.7.2021 | Analýzy | 667 čtenářů

Je islámské volání „džihád, džihád“ znakem duševní poruchy? Aneb proč nám úřady lžou?

Zobrazit celý článek

Timo Frasch zakončuje svůj článek úvahou: „Po každém z těchto incidentů si musíme znovu položit otázku, co s tím dělat, jak tomu zabránit a jak se vypořádat s hrůzou a smutkem. Zatím neexistují žádné opravdu uspokojivé odpovědi. Možná nebude možné řešení bez toho, abychom nabourali vymoženosti, které jsou stejně důležité jako ochrana a bezpečnost. Co však není už nadále možné, je omezený způsob myšlení, který bohužel stále doprovází veřejnou debatu v Německu. Stačí jen poukázat na to, jaké kulturní pozadí mají pachatelé, abyste byli sami označeni za rasistického extremistu. Pokud jde o případ ve Würzburgu, je třeba si položit následující otázku: Jak je možné, že člověk může spáchat takový čin, i když je o něm známo, že se chová násilně a zmateně?“

Autor: Ivan David | Publikováno: 29.6.2021 | Analýzy | 1320 čtenářů

Německo chrání vrahy z SS a Němci nebyli žádné neviňátka, když terorizovali Čechy

Zobrazit celý článek

V těchto dnech jsme si připomněli několik tragických události spojených s německou okupaci Československa, ve stejných dnech eurohujerská a Bakalova media jely kampaň o zlých Češích a chudáčcích Němcích, nevíme jestli to bylo záměrné, ale je dobré si připomenout, že až na čestné výjimky byli Němci zblbnuti Hitlerem a páchali v Československu teror a násilí, aby provokovali československou vládu k zásahu, kterou by pak Hitler prezentoval jako československy teror na Němcích. Němci tehdy používali obdobné metody propagandy, jako dnes používají muslimové.

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 24.6.2021 | Analýzy | 1888 čtenářů

To naštve, že běloruská tajná služba se ukázala daleko efektivnější než CIA

Zobrazit celý článek

Musím uznat, že Seznam zprávy umí pobavit. Včera hned několikrát v jediném článku. Slátanina s názvem „Terčem Lukašenkova „únosu“ letadla měl být někdo jiný než Pratasevič, píše web“ údajně přinesla „nové detaily“ v kauze zatčení jednoho z hlavních organizátorů pokusu o puč v Bělorusku díky profesionálně provedené akci běloruských tajných služeb. Podle v Polsku působícího serveru NEXTA (příhodně označeného jako „informační kanál“), hlavního zdroje informací pro organizátory nepokojů v Bělorusku, měla totiž být cílem Bělorusů „opoziční vůdkyně“ se zdánlivě podivným jménem Svjatlana Cichanouská“.

Autor: Jaroslav Štefec | Publikováno: 21.6.2021 | Analýzy | 1144 čtenářů

446 článků (30 stránek)
1 | 2 | 3 | Další    Přejít na stránku 
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď