reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)
Proč Eurabia?
"Žurnalismus je tisknout to, co někteří nechtějí, aby se tisklo. Vše ostatní je totiž propaganda." George Orwell. Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!! Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se! Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003

Katoličtí dobrovolníci v boji proti Islámskému státu

Zobrazit celý článek

V několika jednotkách v Sýrii a Iráku bojují proti tzv. Islámskému státu i katoličtí dobrovolníci. Na videu jsou Španělé, kteří válčí v rámci kurdských oddílů.

Autor: Te Deum | Publikováno: 8.3.2016 | Aktuality | 2995 čtenářů

Otázka přistěhovalectví. Rozhovor s P. Grégoirem Celierem

Zobrazit celý článek

Aby bylo jasno, nechci se pouštět do záležitostí, jež jsou výsadou praktické či stranické politiky. To v první řadě přísluší politicky činným laikům, případně voličům. Moje úvaha míří výš, tedy k obecným zásadám, zásadám politické filosofie a zásadám vycházejícím ze Zjevení, abychom vnesli trochu světla do debaty, která bývá často zmatená. Přistěhovalectví je skutečností, a je nutné se k němu nějak postavit, ale naše hledisko musí být skutečně křesťanské.

Autor: Te Deum | Publikováno: 30.9.2011 | Rozhovory | 3081 čtenářů

2 články (1 stránka)
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Ohrozí postup EU proti Polsku a Maďarsku stabilitu EU? "Polexit by ohrozil celou evropskou architekturu", prohlásil komisař spravedlnosti Reynders, o postupu EU proti Polsku a Maďarsku. Co Vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď