reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)
Proč Eurabia?
"Žurnalismus je tisknout to, co někteří nechtějí, aby se tisklo. Vše ostatní je totiž propaganda." George Orwell. Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!! Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se! Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003

Evropa a Izrael: Kde se stala chyba?

Zobrazit celý článek

Čím je dnes pro Evropu Izrael? Začněme vzpomínkou, čím Izrael pro Evropu kdysi býval: „maličký kurážný Izrael," „jediná demokracie na Blízkém východě," ráj dělníků, jaký byste na druhé straně Železné opony nenalezli. Nyní ale obraz vypadá jinak. „Ten zasr-ný mrňavý státeček," ulevil si prý Daniel Bernard, bývalý francouzský velvyslanec ve Velké Británii, na jedné soukromé večeři. „Zástupce zlé Ameriky na Blízkém východě," napsala Polly Toynbee ve sloupku pro britský list The Guardian. „Kořen zla," přisadil si řecký skladatel Mikis Theodorakis ve své nedávné veřejné útočné filipice.

Autor: Bret Stevens | Publikováno: 13.7.2007 | Evropa | 5330 čtenářů

1 článek (1 stránka)
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď