reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)
Proč Eurabia?
"Žurnalismus je tisknout to, co někteří nechtějí, aby se tisklo. Vše ostatní je totiž propaganda." George Orwell. Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!! Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se! Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003

Platformy evropské civilizace: Poslední šance ubránit naši svobodu a čelit řízené migraci!

Zobrazit celý článek

Vážení spoluobčané, přiblížil se den, kdy Česká republika a ostatní státy Evropské unie mohou přijít o poslední zbytky suverenity. Přiblížil se den, kdy v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech mohou vznikat no go zóny, ostejné; jako ve Francii, SRN, Švédsku a dalších zemích. Pomyslným bodem zlomu je návrh Evropské komise na změnu azylové legislativy, známý pod označením Dublin IV.

Autor: Zdeněk Soukup | Publikováno: 4.2.2018 | Aktuality | 2386 čtenářů

Poslanec Soukup (ANO): Migrant se na těch jednadvacet tisíc skutečně může dostat

Zobrazit celý článek

On ten problém je ale širší. Těch migrantů tady skutečně, tak jak vláda tvrdí, v současné době moc není. Dík za to. Ovšem tyto dávky dostávají lidé, a velké množství lidí, kteří se skutečně dostanou na daleko větší peníze, než jaké má důchodce nebo důchodkyně. Paní, která celý život psala na psacím stroji, deset tisíc důchod, minimální. A tak dále a tak dále. Tyto peníze, na které se dostanou ti příjemci, kteří parazitují na tom našem sociálním systému, tak tyto peníze nemá ani ta úřednice, která jim vybavuje ty sociální dávky. Je to prostě širší problém.

Autor: Zdeněk Soukup | Publikováno: 29.4.2017 | Co píší jinde | 10468 čtenářů

Kdy už i naši vítači pochopí, že další podpora multikulturalismu se rovná zradě a ohrožení bezpečnosti svých spoluobčanů?

Zobrazit celý článek

Je nechutné poslouchat i po této tragédii "korektní" vyjádření některých představitelů. Fráze, fráze, fráze ... Kdy už pochopí, že projekt multikulturalismu definitivně selhal, že soužití tak odlišných kultur jako euroamerické a islámské je nemožné?

Autor: Zdeněk Soukup | Publikováno: 19.7.2016 | Glosy | 2298 čtenářů

3 články (1 stránka)
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Nechali byste se spíše očkovat vakcínou americkou nebo ruskou? Jakou proti-covidovou vakcínou byste se nechali očkovat?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď