reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)
Proč Eurabia?
"Žurnalismus je tisknout to, co někteří nechtějí, aby se tisklo. Vše ostatní je totiž propaganda." George Orwell. Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!! Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se! Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003

Bitva Evropanů s muslimy u Lepanta 1571

Zobrazit celý článek

Tak jako se Waterloo stalo v obecném povědomí synonymem pro porážku, Lepanto – námořní bitva Osmanů s benátsko-španělsko-papežskou koalicí vystupující jako tak zvaná Svatá liga – vstoupilo do dějin jako „bod obratu“. Byť se bojovalo na moři, nechyběli u toho ani čeští rytíři Řádu sv. Jana Jeruzalémského, johanité – pánové z Vartenberka a Házmburka. Byli to příslušníci tohoto řádu, kdo pár let před Lepantem obranou Malty zabrzdil osmanskou expanzi do západního Středomoří, kdo začal onen dlouhotrvající obrat od ústupu před militantním islámem k jeho zadržování, jež později přešlo v jeho zatlačování.

Autor: Redakce | Publikováno: 14.1.2021 | Co píší jinde | 691 čtenářů

Co čeká vaší sestru či dceru, když se zamiluje do muslima? Islámské rodinné právo

Zobrazit celý článek

Stěžejním institutem publikace je manželství, ať už se jedná o různé formy manželství, nebo jeho uzavření, zrušení a zánik. Čtenář se seznámí s předpoklady a způsobem uzavření manželství, stejně jako s manželskou smlouvou, ve které je mimo jiné sjednáno obvěnění pro ženu (mahr). V rámci kapitol věnovaných zrušení a zániku manželství jsou vysvětleny způsoby rozvodu manželství – především zapuzení ženy (taláq), rozvod dohodou za poskytnutí kompenzace (chulc) a rozvod soudní cestou. Problematiku uzavření, zrušení a zániku manželství doplňují kapitoly o vztazích mezi manželi a následcích zrušení či zániku manželství.

Autor: Redakce | Publikováno: 12.1.2021 | Co píší jinde | 1013 čtenářů

Ázerbájdžánci v ČR se vysmívají Arménům prchajícím před islámským terorem

Zobrazit celý článek

Nedávno se ke mně dostalo vyjádření ázerbájdžánské komunity v ČR, které bylo vydáno ku příležitosti uzavření dohody o příměří. V závěru svého vyjádření ze dne 10.11.2020 ázerbajdžánská komunita, prostřednictvím jejího mluvčího, pana Eldara Valiyeva, doslova uvádí: „Pokud to dokážeme, jako to dokázali evropské národy po 2. světové válce, potom válka opravdu skončí a obě strany budou vítězem. My, Azerbájdžánci žijící v ČR, jsme připraveni komunikovat s arménskou komunitou v ČR a hovořit o tom, jaká je cesta ke smíření obou národů a jejich mírovému soužití.“ Jestliže toto prohlášení Eldara Valiyeva bylo míněno vážně, pak se jistě jeví jako velmi nesnadno vysvětlitelné, proč tentýž člověk – jakožto oficiální představitel ázerbajdžánské komunity, politolog, novinář a vysokoškolský pedagog – na svém facebooku (již po uzavření dohody o ukončení války ☝) publikuje celou řadu nepokrytě posměvačných a zlobných protiarménských příspěvků, v nichž se mj. strefuje do zoufalých lidí, kteří při opouštění svých domovů odnášeli vše, co bylo možné deinstalovat, a to včetně klozetů, ke kterým si Eldar Valiyev očividně vypěstoval zvlášť důvěrný vztah (neboť se o nich zmiňuje opakovaně).

Autor: Redakce | Publikováno: 9.1.2021 | Co píší jinde | 855 čtenářů

Právě vyšla nová kniha: Islámská doktrína o křesťanech a židech

Zobrazit celý článek

Právě vyšla nová kniha "Islámská doktrína o křesťanech a židech", v nakladatelství Lukáš Lhoťan ji již balí pro zákazníky, kteří si ji objednali. Kniha je přelomovou, jednoduchou publikaci zasvěcující do islámského postoje k židům, křesťanům, ale i ateistům. Knihu vydalo Centrum pro studium politického islámu a jejich další knihy si také můžete výhodně zakoupit v e-shopu nakladatelství Lukáš Lhoťan, které se specializuje na problematiku islámu, multikulturalismu a masové migrace.

Autor: Redakce | Publikováno: 8.1.2021 | Co píší jinde | 807 čtenářů

Islámská doktrína o křesťanech a židech

Zobrazit celý článek

Islám je v jednání s židy a křesťany dualistický. Říká, že muslimové, křesťané a židé jsou členové rodiny Abrahamovy, a přesto jsou to úhlavní nepřátelé, které je potřeba si podrobit. Pokud neznáte islámskou doktrínu o křesťanech a židech, nemůžete pochopit džihád proti Izraeli. Tato kniha vychází ze skutečných textů islámské nauky, ne z jejich komentářů. Při čtení těch samých učení, jaká čtou islámští učenci, pochopíte, jak islám pohlíží na křesťanství a judaismus. Toto je základ islámu. Není nic hlubšího nebo zásadnějšího než korán, síra a hadísy. Když budete islám vnímat skrze Mohamedův život, bude pro vás snadné ho pochopit. Fakta zapomenete, ale příběhy si pamatuje každý.

Autor: Redakce | Publikováno: 6.1.2021 | Co píší jinde | 775 čtenářů
Triko eurabia.cz - vyberte si z široké nabídky

Video: Alternativní novoroční projev stínového Prezidenta České Republiky

Zobrazit celý článek

Daniel Vávra: Ty projevy jsou v posledních letech bída. Obsahově i vizuálně. A tak jsem si jeden zkusil natočit. Co bych vám chtěl sdělit, kdybych byl prezidentem? Asi tohle. Je to taková legrace a humory, ale mám skutečně pocit, že něco takového by měl náš Prezident letos říct a že žádný ze stávajících kandidátů by nic takového neřekl. Taky je jasné, že potřebuju čtecí zařízení a trochu líp to nazkoušet, ale dělám to ve volném čase a jsem prezident amatér :)

Autor: Redakce | Publikováno: 4.1.2021 | Co píší jinde | 855 čtenářů

Exkluzivní video: Muslimští imigranti ničí centrum rakouské Vídně na silvestra 2020

Zobrazit celý článek

Exkluzivní video natočené samotnými muslimskými útočníky! Toto vám Česká televize a pod. neukáži. Na pozadí imigrantských násilností pár kilometrů od české hranice se jeví jakékoli kecy o jejich přijímání, už nejen jako zpozdilé, ale přímo otevřeně nepřátelské zdejšímu společenskému a státnímu zřízení. A ty kecy mají své konkrétní proponenty... Tyto události nám jen potvrzují, že naše práce je důležitá a potřebná, protože, pokud si Češi nechají vnutit masový příliv muslimských a afrických imigrantů a uprchlíků, tak budeme tyto situace zažívat i my u naších domovů!

Autor: Redakce | Publikováno: 3.1.2021 | Aktuality | 2084 čtenářů

Na rozdíl od EU Maďarsko brání křesťany. Orbán daroval dům pro pomoc křesťanům

Zobrazit celý článek

V souvislosti s vánočními svátky máme pro vás úžasnou novinku, která nasere nejednoho eurohujera a levičáka. Maďarský premiér Viktor Orbán daroval vilu po bývalém komunistickém papaláši Jánosu Kádárovi křesťanskému společenství Syriac Orthodox Church of Antioch pro vytvoření centra na pomoc pronásledovaným křesťanům (Syriac Orthodox Center for persecuted Christian refugees from Middle East). Mrkněte na fotky. Maďarsko v čele s Orbánem dlouhodobě brání křesťany po celém světě a vysloužili si za to nehynoucí nenávist eurohujerů a neomarxistů.

Autor: Redakce | Publikováno: 25.12.2020 | Aktuality | 1086 čtenářů

Kristus byl první desinformátor a konspirátor ...

Zobrazit celý článek

Nevěříte vládním tvrzením? Nevěříte výkladu pravdy od oficiálních medií? Tak jste prý konspirátor! Ale to pak byl vlastně prvním konspirátorem i jistý Ježíš Kristus, který se měl ke konci prosince narodit a jeho narozeniny má jako svátek celá Evropa. Vždyť on také vyzýval židy, aby nevěřili oficiálním institucím (veleradě) ani oficiálnímu výkladu co je pravda. Před blížícími svátky si trochu odpočiňme u zesměšnění všech těch vládními a granty od nadnárodních firem a neziskovek placenými bojovníky proti údajným desinformacím ...

Autor: Redakce | Publikováno: 23.12.2020 | Humor | 850 čtenářů

Hoax TV NOVA: Češích co se chovají jako hovada kolem svých domů

Zobrazit celý článek

Tento manipulativní a urážlivý hnus vypustila TV NOVA na svém webu! Šíří tam desinformace a fake news o Češích co se chovají jako hovada kolem svých domů, ale ve skutečnosti jde o vyloučenou lokalitu obývanou převahou Romu. Proč TV NOVA takto manipuluje a podněcuje vztek Čechů na Romy a to jak se chovají? To opravdu soudruzi v redakci TV NOVA nechápou, že i průměrný Čech není debil a rychle pochopí celou manipulaci a naštve se (opět) na Romy? Nebo je to naopak cílem TV NOVA vyvolávat rasové a národnostní napětí?

Autor: Redakce | Publikováno: 21.12.2020 | Aktuality | 1515 čtenářů

Svatá válka muslimů proti Rusku

Zobrazit celý článek

Přispěla svým dílem ke konci studené války, k rozpadu východoevropského komunistického bloku, a nakonec i k rozpadu samotného Sovětského svazu. Zároveň porodila globální teroristickou organizaci, jakou je dnes Al-Káida, a tak přispěla ke vzestupu nekompromisních radikálních islamistů, kteří v dnešním světě – nejen v tom islámském – představují nepřehlédnutelný fenomén. Kromě situace na bojištích, politických, diplomatických jednání i ekonomické situace země sleduje autor – zkušený publicista, jenž se nejen věnuje problematice islámského světa, ale který Afghánistán rovněž několikrát navštívil – na pozadí války pozvolný vzestup vůdce Al-Káidy Usámy bin Ládina a věnuje se také následující afghánské občanské válce, která eskalovala po odchodu Sovětů a vyústila v převzetí moci fanatickým hnutím Taliban.

Autor: Redakce | Publikováno: 13.12.2020 | Co píší jinde | 1177 čtenářů

O projektu Knihu chraň! Aneb knihy jsou opět cenzurovány a přepisuje se historie

Zobrazit celý článek

Dobrý večer. Ondyno jsem v knihkupectví narazil na hezkou knížku pro děti. Byla o naší novodobé historii a byla pěkně ilustrovaná. Připomínalo mi to mou v dětství oblíbenou "Obrázky z českých dějin a pověstí". Tak jsem v ní zalistoval.... Bratři Mašínové zcela nekriticky a obdivně vykresleni jako hrdinové z divokého západu. Zlí Češi po válce vyhánějí chudáky nevinné Němce, o příčinách nic.

Autor: Redakce | Publikováno: 8.12.2020 | Co píší jinde | 965 čtenářů

Doporučujeme knihu: Muslimské bratrstvo v současnosti

Zobrazit celý článek

Autoři se zaměřují na panarabské hnutí Muslimské bratrstvo a s ním spřízněné politické strany a hnutí. Kromě okolností vzniku a historie jeho regionálních odnoží se podrobněji zaměřili na současnost a vyhodnotili dopady vojenského převratu, během něhož byl svržen egyptský prezident Mursí. Zásadní pozornost věnují těm zemím, kde se Muslimským bratrům či jejich sympatizantům podařilo vytvořit politickou stranu nebo hnutí, které se stalo významným segmentem dané národní politické scény (parlamentní, vládní stranou či hlavní opoziční silou).

Autor: Redakce | Publikováno: 2.12.2020 | Co píší jinde | 503 čtenářů

Šéf muslimů Alrawi přiznává cíle muslimů v Česku - vytvoření ideálního islámského státu

Zobrazit celý článek

Šéf českých muslimů Alrawi v starším článku přiznává, že jakmile muslimů bude více, tak si musí prosadit vládu islámského státu a v takovém státě budou platiti islámské zákony a ne naše zákony. Ještě má někdo dojem, že přistěhovalectví muslimů do České republiky a Evropy je hrozbou pro nás všechny?

Autor: Redakce | Publikováno: 2.12.2020 | Aktuality | 1401 čtenářů

Ve stínu meče: Zápas o celosvětovou říši

Zobrazit celý článek

Doporučujeme tuto zajímavou knihu. Anotace: V šestém století našeho letopočtu byl Blízký východ rozdělen na dvě mocenská centra, Persii a Byzanc. Už o sto let později se ale na jejich místo prodrala nová velmoc – arabská říše. Její bleskový vzestup znamenal v podstatě konec starověkého světa. Změny, které se v této chaotické době udály, však nebyly pouze geopolitické; svědčily o zásadní proměně lidské společnosti. Ta měla mít nepředvídatelné důsledky nejen pro současnost, ale také pro blízkou i vzdálenou budoucnost.

Autor: Redakce | Publikováno: 27.11.2020 | Co píší jinde | 984 čtenářů

1271 článků (85 stránek)
1 | 2 | 3 | Další    Přejít na stránku 
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Byly transparentnější volby v USA nebo v Bělorusku? Kde podle Vás byly volby transparentnější - v USA nebo Bělorusku?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď