reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)
Proč Eurabia?
"Žurnalismus je tisknout to, co někteří nechtějí, aby se tisklo. Vše ostatní je totiž propaganda." George Orwell. Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!! Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se! Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003

Kde jsou umírnění muslimové?

Zobrazit celý článek

Často se říká, že islám byl „unesen“ nepočetnou extremistickou skupinou radikálních fundamentalistů. Ve valné většině jsou prý muslimové umírnění. Kde ale ti umírnění muslimové jsou? Kde jsou muslimské hlasy, které by hovořily o strašlivé nespravedlnosti v případech, jako jsou tyto? Kolik muslimů je ochotno povstat a v případě dívky z Qatifu prohlásit, že tento způsob spravedlnosti je odporný, brutální a fanatický?

Autor: Ayaan Hirsi Ali | Publikováno: 3.1.2008 | Kauzy | 5943 čtenářů

Nejsem jediným disidentem v islámu

Zobrazit celý článek

Ze všech stran se na nás sesypaly názory, jak nevkusné a netaktní jsou ony karikatury – názory, podle kterých vedly karikatury jen k násilí a neshodám. Nač jen byly ty obrázky dobré? ptají se nahlas mnozí. Nuže, publikování karikatur potvrdilo, že po celé Evropě je rozšířený strach. Strach mají spisovatelé, filmaři, karikaturisti a novináři, kteří by chtěli popisovat, analyzovat, či kritizovat aspekty netolerance v islámu.

Autor: Ayaan Hirsi Ali | Publikováno: 26.2.2006 | Multikulturalismus | 3260 čtenářů

2 články (1 stránka)
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Co byste vzkázali otci, který si na síti stěžuje, že mu "netuzemci" zmasakrovali syna? Rakouský otec si na netu stěžuje, že mu "netuzemci" zmasakrovali 21-letého syna a přikládá fotky. Co mu vzkážete?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď