"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)
Máme nový účet pro dary na provoz webu EUrabia.cz!
Přátelé, kvůli organizačním změnám máme nový účet pro dary na provoz webu EUrabia.cz Číslo účtu: 209672916 / 0600 , Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001 IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916 BIC (SWIFT): AGBACZPP

Existuje rozumná alternativa k Okamurovi? Čtěte text jenž chce katolický biskup zakázat!

Zobrazit celý článek

Přinášíme Vám tet jenž hnul žlučí katolickému biskupovi z Plzně Holubovi a který by byl rád, aby již takové texty se nedostaly mezi katolíky, protože katolíci mají podleněj podporovat neomarxistickou EU a masovou migraci muslimů do Evropy. Tak koho letos? Topku, ODS, ANO, ČSSD nebo KDU? Nikoho z nich. Tedy extremisty? Kdo je ale vlastně extremista?

Autor: Jiří Fuchs | Publikováno: 14.10.2017 | Co píší jinde | 3560 čtenářů

Úskalí dobrých úmyslů

Zobrazit celý článek

Kdo ale není zaslepen ideologickými brýlemi, měl by brát problém islamizace Evropy vážně. Neboť demografická fakta a nepřehlédnutelná skutečnost nábožensky motivovaného násilí muslimů musejí bez dalšího vyvolávat u lidí, kteří se drží zdravého rozumu a nepřejí si zánik západní civilizace v Evropě, obavy. Když je kvůli tomu aktivisté multikulti pohotově deklasují na extrémisty, vzniká otázka, kdo je tu vlastně extrémista?

Autor: Jiří Fuchs | Publikováno: 16.3.2014 | Multikulturalismus | 3329 čtenářů

Úskalí dobrých úmyslů. O multikulturalismu tváří v tvář hrozící islamizaci Evropy

Zobrazit celý článek

Katolická charita Caritas Europa vyzvala Evropskou unii, aby zajistila, že si migranti z nečlenských států EU budou moci přivést své rodiny. Některé členské státy EU jim v tom totiž brání, a to prý je diskriminující.

Autor: Jiří Fuchs | Publikováno: 26.8.2012 | Multikulturalismus | 3734 čtenářů

Myšlenková úroveň multikulturalismu

Zobrazit celý článek

Lidé, kteří nejsou zaslepeni pseudomorálkou politické korektnosti, si stále častěji kladou nad fenoménem islamizace Evropy kacířskou otázku: Není ideologie multikulturalismu nástrojem sebevraždy Západu? Lidem, kteří nejsou zaslepeni mýtem postmoderního relativismu, to však bylo jasné už při jejím vzniku. Praktická destruktivní síla multikulturalismu je jen vnějším výrazem teoretické autodestruktivity relativismu, z něhož ideologie multikulti vzešla.

Autor: Jiří Fuchs | Publikováno: 14.3.2011 | Multikulturalismus | 4615 čtenářů

4 články (1 stránka)
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Má EU diktátorské tendence? Po politkorektní snaze Evropské komise o vytěsnění Vánoc, ji papež upozornil na fašistické, komunistické a vůbec diktátorské tendence. Má EU diktátorské tendence?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683