reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)
Proč Eurabia?
"Žurnalismus je tisknout to, co někteří nechtějí, aby se tisklo. Vše ostatní je totiž propaganda." George Orwell. Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!! Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se! Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003

Sebevražedný atentátník: Nejdokonalejší zbraň

Zobrazit celý článek

Bývalý náčelník generálního štábu Šedivý řekl Mladé frontě Dnes, že islám jako celek se radikalizuje. Je přitom jen otázkou času, kdy se ČR stane terčem útoku teroristických skupin.

Autor: Bohumil Doležal | Publikováno: 16.1.2010 | Terorismus | 3895 čtenářů

O zelených kartách diskutujme bez hysterie a obviňování z rasismu

Zobrazit celý článek

V době naší redakční dovolené proběhla jedna mediální diskuse, k níž bych se rád vrátil. Ministerstvo práce a sociálních věcí přišlo s návrhem usnadnit pomocí tzv. zelených karet legální práci v ČR nekvalifikovaným dělníkům z rozvojových zemí. Návrh ostře kritizovala opozice, mj. poslanec Rath. Argumenty vždycky neseděly, ale mít výhrady bylo v tomto případě na místě. Místo toho zazněla na adresu kritiků jen paušální obvinění málem z rasismu.

Autor: Bohumil Doležal | Publikováno: 12.9.2008 | ČR | 4406 čtenářů

Zablokovat Wilderse

Zobrazit celý článek

Česká politická elita nezůstala stranou. Jak ministr vnitra Ivan Langer, tak opoziční „stínový ministr“ František Bublan odsoudili pokusy dát film k dispozici na internetu, protože to znamená pro Českou republiku bezpečnostní riziko. Celou záležitostí se začal zabývat obrozený Útvar na odhalování organizovaného zločinu: „vzhledem k tomu, že se u nás film objevil, tak samozřejmě zkoumáme, zda není v rozporu s českými zákony“.

Autor: Bohumil Doležal | Publikováno: 13.4.2008 | Islám | 4299 čtenářů

Návštěva staré dámy

Zobrazit celý článek

Poslankyně rakouské FPÖ Susanne Winterová není stará dáma, a už vůbec ne ta z Dürrenmattovy hry, na níž naráží titulek. Chtěla se jen zviditelnit na tématu imigrace muslimů do Rakouska: řekla v té souvislosti něco o tsunami a otřela se o proroka Mohameda (prý byl z dnešního hlediska pedofil a psal korán během epileptických záchvatů).

Autor: Bohumil Doležal | Publikováno: 1.2.2008 | Kauzy | 5207 čtenářů

Esther Schapira o novém appeasementu

Zobrazit celý článek

Německá žurnalistka Esther Schapira uveřejnila ve Frankfurter Allgemeine Zeitung pod titulem "Muhabbet ví, co říká" pozoruhodný článek na okraj estrádního pěveckého vystoupení německého ministra zahraničí Steinmeiera a německého zpěváka turecké národnosti Muhabbeta, které jsme měli před časem příležitost zčásti sledovat také ve večerních zprávách ČT. Přináším tu podstatné výňatky a malý vlastní komentář.

Autor: Bohumil Doležal | Publikováno: 30.1.2008 | Multikulturalismus | 4576 čtenářů
Triko eurabia.cz - vyberte si z široké nabídky

Urazil papež muslimy?

Zobrazit celý článek

Konflikt, který se vyhrotil, je ještě zásadnější než ten, který rozpoutaly karikatury proroka Mohameda. Těžko můžeme dopustit, aby se tímto způsobem zasahovalo do svobody vědeckého bádání. Zdrojem konfliktu je odborný text. Papež výroky byzantského císaře neodmítl, ani se s nimi neztotožnil. Polemizoval s pojetím, podle něhož je Bůh bezohledný amorální suverén, všemocný, ale ne už dobrý, a víru v něho lze šířit násilnými prostředky.

Autor: Bohumil Doležal | Publikováno: 19.9.2006 | Kauzy | 4724 čtenářů

Pomoc Izraeli je pomoc sobě

Zobrazit celý článek

Íránská státní propaganda zorganizovala výstavu karikatur na téma holokaust. Má to být zjevně jakási odveta za karikatury proroka Mohameda. Snaží se odhalit pokrytectví západní společnosti. Argument zní: když západní intelektuálové a politici hájí pro sebe svobodu projevu, je třeba je vzít za slovo a rozšířit ji i na svobodu publikovat karikatury na téma holokaust. Na výstavu poslali obrázky lidé z celého světa a měla velký ohlas, zejména u nás na Západě. Západní intelektuálové se cítí zasaženi na citlivém místě.

Autor: Bohumil Doležal | Publikováno: 14.9.2006 | Kauzy | 4072 čtenářů

O nevinných civilistech a „pražské pobočce“ Al Džazíry

Zobrazit celý článek

Česká společnost, přesněji řečeno její intelektuální předvoj, který prostřednictvím médií formuje smýšlení lidu, drží krok s Evropou a usiluje o spravedlivé vyrovnání mezi západním světem a islámskými teroristy. Vlivem toho vypadá např. veřejnoprávní Česká televize, soudě aspoň dle jejího zahraničního zpravodajství, jako pražská pobočka Al Džazíry.

Autor: Bohumil Doležal | Publikováno: 4.9.2006 | ČR | 3665 čtenářů

Zeman: Čeká nás konflikt mezi euroamerickou a islámskou civilizací

Zobrazit celý článek

Největším mezinárodním konfliktem jednadvacátého století podle Miloše Zemana bude konflikt mezi „euroamerickou“ a islámskou civilizací. Je nezbytné, aby se tváří v tvář tomuto nebezpečí Evropská unie spojila k úzké spolupráci s Ruskem. Zeman zároveň doporučuje, aby se ČR otevřela migrantům ze „slovanských“ zemí.

Autor: Bohumil Doležal | Publikováno: 26.6.2006 | ČR | 4157 čtenářů

Karikatury proroka a naše svoboda

Zobrazit celý článek

Rozhořčení veřejnosti islámských států je svým způsobem pochopitelné. Zároveň politické kroky jejich vlád jsou – chtě i nechtě, to zdůrazňuji – útokem na podstatu naší svobody, snahou dostat ji pod kontrolu. Nemyslím si, že by protesty nebyly spontánní, ale jejich zažehnutí je podezřelé. Došlo k němu s půlročním zpožděním. Příznačné je, že terčem útoku se stala malá země (také Izrael je malá země). Je tu jakési pokušení: vždyť na nich nezáleží, nechte je na holičkách. Jenže tím bychom se zřekli sami sebe. A konečně: cílem útoků jsou i USA, jejichž vláda se od karikatur distancovala. Moc jí to nepomohlo, jde přece o „křižáky a sionisty“.

Autor: Bohumil Doležal | Publikováno: 11.2.2006 | Kauzy | 7195 čtenářů

10 článků (1 stránka)
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Video: Kořeny rusofobie v USAImigranti ve Francii ubili řidiče MHD(Multi)kulturní vložka: Azylant v Německu znásilnil 83-letouOslavný projev europoslankyně hnutí ANO Charanzové na adresu nové německé vůdkyně EU říšeDnešní Západ je jako kdysi SSSR. Věda se musí podřídit ideologickým dogmatům a falšuje se

ePortal.cz

Turečtí Šedí vlci ve vídeňských ulicíchSluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne

euPortal.cz

Nenávist, lži a manipulativní desinformace.Tak se mainstremoví aktivisté snaží zničit alternativní zpravodajské webyPápež František vyzýva Katolíkov, aby neinvestovali do firiem, ktoré podporujú potraty

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ParlamentniListy.cz

Zaorálek se zastal Koněva. Padla slova o „utržených z řetězu“ na ZápaděKritika islámu? Mladá Francouzka to zkusila, dopadla špatně. Přituhuje
Články autora
Průzkum
Kdo nese odpovědnost za terorizmus v souvislosti s imigranty? V souvisl. s teroristickým útokem na imigranty v Hanau, řeší německá politická a mediální scéna, kdo za terorizmus v multikulti společnosti nese odpovědnost. Vláda nebo opozice?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď