reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)
Proč Eurabia?
"Žurnalismus je tisknout to, co někteří nechtějí, aby se tisklo. Vše ostatní je totiž propaganda." George Orwell. Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!! Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se! Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003

Islám. Konečné řešení evropské otázky? (dokončení)

Zobrazit celý článek

Je nejvyšší čas vysušit bažinu, aby se islám nestal konečným řešením evropské otázky. Je sice historickou pravdou, že všechna tzv. konečná řešení v evropských dějinách nedošla svého naplnění, ale i tak za sebou zanechala apokalyptickou spoušť, kterou již není možné nikdy riskovat. Bohužel však lidstvo stále opakuje své chyby, nikdy se ze svých chyb nepoučilo. Jaká nás tedy čeká budoucnost?

Autor: Jakub Calatrava | Publikováno: 12.5.2008 | Západ | 4995 čtenářů

Islám. Konečné řešení evropské otázky?

Zobrazit celý článek

Islám od počátku 8. století byl, v současnosti je a v důsledku populační exploze arabsko-islámského světa a muslimského obyvatelstva žijícího v Evropě ještě minimálně dvě desetiletí bude nejzávažnějším faktorem ohrožení Evropy jako suverénního, politicky a kulturně-civilizačního prostoru a hrozbou pro existenci dosavadní civilizačně-kulturní identity evropského kontinentu.

Autor: Jakub Calatrava | Publikováno: 8.5.2008 | Evropa | 4104 čtenářů

Exklusivně na Eurabii: Co nás sjednotí a co aktivizuje?

Zobrazit celý článek

Je zapotřebí pochopit, že je třeba Evropu bránit, abychom ji uchovali příštím generacím. Je zbytečné diskutovat o tom, zda strategie má být obranná nebo útočná. V očích islámu je jakákoliv obrana útokem proti suverenitě islámské víry a její civilizaci, i když se jeho příslušníci pohybují pouze jako hosté v cizí zemi (avšak jako hosté se zde nechovají). Pokora není islámu vlastní. Evropu islám chápe až na malé výjimky jako území války, je s ní tedy od roku 711 v permanentním válečném vztahu.

Autor: Jakub Calatrava | Publikováno: 17.3.2007 | Západ | 3986 čtenářů

Exklusivně pro Eurabii: Al-Andalus jako nebezpečný model islamizace Evropy

Zobrazit celý článek

Abychom lépe porozuměli mechanismu očekávané islamizace evropského kontinentu, je velmi cenné, nahlédnout do tohoto procesu tak, jak probíhal na okupovaném území na jih od Pyrenejí. Pochopitelně není možné mluvit o zcela modelovém průběhu použitelném i pro blízkou budoucnost, ale některá fakta jsou tak aktuální, že mohou předestřít aspoň částečně možné postupy a reakce v Evropě.

Autor: Jakub Calatrava | Publikováno: 11.3.2007 | Analýzy | 5243 čtenářů

Exklusivně pro Eurabii: Islám jako zásadní problém evropské civilizace

Zobrazit celý článek

Hrozba islámského terorismu, nejviditelnějšího a nejodpudivějšího nástroje islámského extrémismu se tak stává nátlakovým prostředkem, který pohodlně vhání dezorientovanou Evropu do náruče „umírněného“ islámu. Evropa instinktivně volí menší zlo. Paralyzovaná strachem z hrozby extrémistického islámu, nevnímá fakt, že existuje ještě třetí možnost - cesta odmítnutí této manipulace. Cesta vlastního úsudku, analýzy historického mezníku, kterým bezesporu tato dnešní situace je. Výsledkem této analýzy by měla být radikální revize přístupu k islámu a z ní plynoucí odmítnutí ponižující kolaborace.

Autor: Jakub Calatrava | Publikováno: 7.3.2007 | Analýzy | 5842 čtenářů
Triko eurabia.cz - vyberte si z široké nabídky

Exklusivně pro Eurabii: Aktuální poselství Václava Budovce z Budova současné Evropě

Zobrazit celý článek

Eurabia.cz vám přináší obsáhlý text na pokračování, který se zamýšlí nad problémem islamizace Evropy a jeho možným řešením. Nestačí jen stále žehrat na neúnosnost situace, je třeba přijít s odpověďmi a návrhy. Jakub Calatrava se takovou úvahou zabývá v následujícím příspěvku, který jsme pro snadnější čtení rozdělili do čtyř dílů. Úvodní text se týká historické postavy Václava Budovce z Budova, který v době vojenského ohrožení islámem hledal odpověď na stejné otázky. Proč je Evropa tak slabá a jak ji sjednotit v boji proti společnému nepříteli? Jeho úvahy jsou aktuální i v dnešní době.

Autor: Jakub Calatrava | Publikováno: 4.3.2007 | Západ | 4865 čtenářů

Heálo hé polis!? Dvě tragická evropská výročí

Zobrazit celý článek

V nadcházejících týdnech by si měla Evropa připomenout dvě smutná výročí – dnešní den je tomu přesně 553 let, kdy za nezájmu Západu podlehla turecké přesile slavná Byzantská říše dobytím města Konstantinopole. O 20 dní později, 19. června, si pak připomeneme 1295 let od dobytí Iberského poloostrova arabskými vojsky, která porazila vizigótské království a na téměř 800 let poloostrov ovládla. Eurabia.cz Vám při této příležitosti předkládá text Jakuba Calatravy, psaný speciálně pro naše čtenáře, který kromě historických souvislostí přináší i zajímavý pohled na současný a budoucí vývoj naší civilizace, se kterou islám svádí již několik dlouhých století nesmiřitelný zápas.

Autor: Jakub Calatrava | Publikováno: 29.5.2006 | Historie | 7941 čtenářů

Kolik času ti zbývá, Evropo?

Zobrazit celý článek

Z pohledu islámu není výsledkem jeho snah nic menšího, než vyřešení židovské otázky definitivní likvidací státu Izrael a ustanovení nukleárně vyzbrojeného Íránu do pozice ústředního státu muslimského světa. Doufejme, že Evropská unie co nejdříve pochopí naléhavost a vážnost situace, přehodnotí svou politiku k islámskému světu a rozhodne se pro budoucnost Evropy.

Autor: Jakub Calatrava | Publikováno: 6.3.2006 | Evropa | 4033 čtenářů

Kdo stojí proti nám

Zobrazit celý článek

aneb nastal čas pro novou reconquistu?

V předvánočním čase Vám přinášíme sice poněkud obsáhlou, ale o to zajímavější studii z pera Jakuba Calatravy, připravenou exkluzivně pro naše stránky. Devět tezí o vzniku a charakteru islámu, postavě Mohammeda, vztahu islámu a křesťanství, historii krvavého pronikání muslimské víry do Evropy i o současné taktice islámu a jeho vlivu na naši Západní společnost. Přejeme příjemné čtení...

Autor: Jakub Calatrava | Publikováno: 22.12.2005 | Islám | 9274 čtenářů

9 článků (1 stránka)
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Nabídne Kuba vakcínu turistům zadarmo? Kterak „vážený spojenec EU“ Erdogan o demokracii pečuje a EU to podporujeSlovinský premiér se ohradil proti očerňování Evropskou komisíMaďarsko vyběhlo se soudem EU: Budeme dál bránit hranice a EvropuAstra Zeneca se stala v EU ležákem

ePortal.cz

EU zrušila právní státyJaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?

euPortal.cz

730 nebezpečných slov o likvidaci národního bohatství. Zničení českého školství způsobilo větší škody než ukradení lithia nebo než převzetí jakéhokoliv podniku zahraničním investoremJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosím

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

„Pochcípáme.“ Cizinci prskají, cizinci jezdí. Kraj „h*ven a bordelu“, kde místní jen zaplakali„Kravina, ptákovina, dělejte!“ Babiš na tajném záznamu. Nechcete být Blatným, nechcete
Články autora
Průzkum
Nechali byste se spíše očkovat vakcínou americkou nebo ruskou? Jakou proti-covidovou vakcínou byste se nechali očkovat?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď