reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Pomsty muslimů se nebojím, říká Miloš Zeman

Zobrazit celý článek

Exkluzívní rozhovor s předsedou Strany práv občanů k trestnímu oznámení brněnských muslimůJsem Ariec, nejsem Žid a pokud mám sympatie k Židům tak proto, že je považuji za inteligentní národ. Přečetl jsem si statut radikálního hnutí Hamas v němž je i věta: zabij každého Žida, kterého uvidíš. Pobouřila mě stejně tak, jako by mě pobouřila věta: zabij každého Araba, kterého uvidíš. ze sdružení Libertas Independent Agency.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 8.5.2010 | Rozhovory | 6656 čtenářů

Izrael odpověděl na útoky palestinských zločinců vojenskou operací

Zobrazit celý článek

Pětadvacátého prosince opakovaně varoval izraelský premiér Ehud Olmer teroristy v pásmu Gazy, aby zastavili raketové útoky na území státu Izrael. Současně důrazně upozornil na možnou vojenskou operaci, která bude mít za cíl zlikvidovat co největší počet příšlušníků palestinských zločineckých organizací a zabránit dalším útokům na Izrael.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 29.12.2008 | Izrael | 2897 čtenářů

Liga proti antisemitismu podá trestní oznámení na iniciativu Ne základnám

Zobrazit celý článek

Na mnoho dní zveřejnila Iniciativa NE základnám na svém oficiálním internetovém portálu, odkaz na antisemitský podvrh Protokoly sionských mudrců. Po mnoha upozorněních a protestech, byl odkaz na Protokoly odstraněn až v těchto dnech.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 9.7.2008 | Základna | 3962 čtenářů

Vražda devatenáctileté studentky Shiri Negari

Zobrazit celý článek

Když tiskové agentury přinesou zprávu o podobném incidentu, čtenář nebo posluchač zpráv vyslechne strohou informaci. Oběti většinou zůstanou v anonymitě a zapomnění. Proto přinášíme svědectví prostřednictvím tragického příběhu devatenáctilé izraelské studentky Shiri Negari, kterou 18. června 2002 v Jeruzalému zavraždil palestinský zločinec.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 7.12.2007 | Izrael | 5860 čtenářů

Dva tisíce palestinských raket letos dopadlo na Izrael

Zobrazit celý článek

Před nedávnem portál Eurabia.cz informoval o blížícím se pochmurném rekordu: podle počítadla na stránkách The Religion of Peace (Náboženství míru) proběhlo výročí desetitisícého islámského teroristického útoku od památného 11. září 2001. Světové agentury v těchto dnech zveřejnily další zprávu podobného charakteru: na svrchované území státu Izrael bylo v letošním roce z pásma Gazy odpáleno téměř dva tisíce palestinských raket. Přesněji jeden tisíc devětset osmdesát šest.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 7.12.2007 | Izrael | 3053 čtenářů
Triko eurabia.cz - vyberte si z široké nabídky

Izrael slaví šedesát let. Vše nejlepší!

Zobrazit celý článek

Před šedesáti lety, 29. listopadu 1947, přijala Organizace spojených národů rezoluci, která schválila vytvoření dvou států: palestinského a izraelského na území tehdejší Palestiny. V květnu roku 1947 byla vytvořena mezinárodní komise při OSN, která po sedmi měsících činnosti doporučila OSN rozdělení území na dva státy. Hlasování probíhalo v napjaté atmosféře, nebylo totiž jisté, zdali rezoluce projde potřebnou dvoutřetinovou většinou.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 29.11.2007 | Izrael | 3254 čtenářů

Izrael odpověděl na teroristické útoky

Zobrazit celý článek

Když v zemi vládnou zločinecké organizace, nikoho nemůže překvapit, že násilí a vraždy jsou běžným nástrojem v boji o moc. Klasickou ukázkou je současné dění v pásmu Gazy, kde se ozbrojené střety mezi Fatahem a Hamasem opět rozhořely v plné síle. Pro člověka žijícího v civilizované zemi něco nemyslitelného, pro zdejší region je ovšem čtyřicet zraněných a čtyři mrtví normálním jevem palestinské politické kultury.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 20.5.2007 | Izrael | 4312 čtenářů

Kauza amerického radaru podle osvědčeného scénáře KGB

Zobrazit celý článek

Jako bonbónek dodávám, že Centrum kultur úzce spolupracuje se všemi významnějšími arabskými spolky v ČR. Komicky pak působí skutečnost, že všechny jsou uvedeny v seznamu organizací, které iniciativu Ne základnám podporují. Jsou to: Svaz palestinských studentů, Všeobecný svaz muslimských studentů v ČR, Muslimská unie, Palestinský klub a Islámská nadace v Praze. Připomínám, že všechny tyto spolky se rovněž podílely na organizaci protiizraelských demonstrací v Praze.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 3.4.2007 | Základna | 6612 čtenářů

8 článků (1 stránka)
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismusNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ... Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyMiliardový byznys s ilegální imigrací a uprchlíky. Reportáž italské TV ukazuje pravdu o migraci

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Je třeba, aby nyní promluvil Putin – a to ještě dříve, než promluví děla. A to proto, že je jen malá naděje na to, že se Rusko bude moci budoucímu střetu vyhnout. Jinak hrozí ArmageddonTakovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidí

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Na uzavřené noční jednání Pirátů s ODS nečekaně dorazil primátor Hřib. Děly se věci, o kterých se mluví ještě po osmačtyřiceti hodináchPrávo na zbraň v Senátu: Dienstbier proti všem. Nemyslete si, že vás to ochrání před právem Evropské unie, hrozil
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď