reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)
Proč Eurabia?
"Žurnalismus je tisknout to, co někteří nechtějí, aby se tisklo. Vše ostatní je totiž propaganda." George Orwell. Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!! Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se! Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003

Pomsty muslimů se nebojím, říká Miloš Zeman

Zobrazit celý článek

Exkluzívní rozhovor s předsedou Strany práv občanů k trestnímu oznámení brněnských muslimůJsem Ariec, nejsem Žid a pokud mám sympatie k Židům tak proto, že je považuji za inteligentní národ. Přečetl jsem si statut radikálního hnutí Hamas v němž je i věta: zabij každého Žida, kterého uvidíš. Pobouřila mě stejně tak, jako by mě pobouřila věta: zabij každého Araba, kterého uvidíš. ze sdružení Libertas Independent Agency.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 8.5.2010 | Rozhovory | 6977 čtenářů

Izrael odpověděl na útoky palestinských zločinců vojenskou operací

Zobrazit celý článek

Pětadvacátého prosince opakovaně varoval izraelský premiér Ehud Olmer teroristy v pásmu Gazy, aby zastavili raketové útoky na území státu Izrael. Současně důrazně upozornil na možnou vojenskou operaci, která bude mít za cíl zlikvidovat co největší počet příšlušníků palestinských zločineckých organizací a zabránit dalším útokům na Izrael.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 29.12.2008 | Izrael | 3207 čtenářů

Liga proti antisemitismu podá trestní oznámení na iniciativu Ne základnám

Zobrazit celý článek

Na mnoho dní zveřejnila Iniciativa NE základnám na svém oficiálním internetovém portálu, odkaz na antisemitský podvrh Protokoly sionských mudrců. Po mnoha upozorněních a protestech, byl odkaz na Protokoly odstraněn až v těchto dnech.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 9.7.2008 | Základna | 4289 čtenářů

Vražda devatenáctileté studentky Shiri Negari

Zobrazit celý článek

Když tiskové agentury přinesou zprávu o podobném incidentu, čtenář nebo posluchač zpráv vyslechne strohou informaci. Oběti většinou zůstanou v anonymitě a zapomnění. Proto přinášíme svědectví prostřednictvím tragického příběhu devatenáctilé izraelské studentky Shiri Negari, kterou 18. června 2002 v Jeruzalému zavraždil palestinský zločinec.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 7.12.2007 | Izrael | 6188 čtenářů

Dva tisíce palestinských raket letos dopadlo na Izrael

Zobrazit celý článek

Před nedávnem portál Eurabia.cz informoval o blížícím se pochmurném rekordu: podle počítadla na stránkách The Religion of Peace (Náboženství míru) proběhlo výročí desetitisícého islámského teroristického útoku od památného 11. září 2001. Světové agentury v těchto dnech zveřejnily další zprávu podobného charakteru: na svrchované území státu Izrael bylo v letošním roce z pásma Gazy odpáleno téměř dva tisíce palestinských raket. Přesněji jeden tisíc devětset osmdesát šest.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 7.12.2007 | Izrael | 3351 čtenářů
Hledáme nové spolupracovníky

Izrael slaví šedesát let. Vše nejlepší!

Zobrazit celý článek

Před šedesáti lety, 29. listopadu 1947, přijala Organizace spojených národů rezoluci, která schválila vytvoření dvou států: palestinského a izraelského na území tehdejší Palestiny. V květnu roku 1947 byla vytvořena mezinárodní komise při OSN, která po sedmi měsících činnosti doporučila OSN rozdělení území na dva státy. Hlasování probíhalo v napjaté atmosféře, nebylo totiž jisté, zdali rezoluce projde potřebnou dvoutřetinovou většinou.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 29.11.2007 | Izrael | 3576 čtenářů

Izrael odpověděl na teroristické útoky

Zobrazit celý článek

Když v zemi vládnou zločinecké organizace, nikoho nemůže překvapit, že násilí a vraždy jsou běžným nástrojem v boji o moc. Klasickou ukázkou je současné dění v pásmu Gazy, kde se ozbrojené střety mezi Fatahem a Hamasem opět rozhořely v plné síle. Pro člověka žijícího v civilizované zemi něco nemyslitelného, pro zdejší region je ovšem čtyřicet zraněných a čtyři mrtví normálním jevem palestinské politické kultury.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 20.5.2007 | Izrael | 4632 čtenářů

Kauza amerického radaru podle osvědčeného scénáře KGB

Zobrazit celý článek

Jako bonbónek dodávám, že Centrum kultur úzce spolupracuje se všemi významnějšími arabskými spolky v ČR. Komicky pak působí skutečnost, že všechny jsou uvedeny v seznamu organizací, které iniciativu Ne základnám podporují. Jsou to: Svaz palestinských studentů, Všeobecný svaz muslimských studentů v ČR, Muslimská unie, Palestinský klub a Islámská nadace v Praze. Připomínám, že všechny tyto spolky se rovněž podílely na organizaci protiizraelských demonstrací v Praze.

Autor: Jiří Bob Asher | Publikováno: 3.4.2007 | Základna | 7080 čtenářů

8 článků (1 stránka)
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Španělská levice nařizuje bojkot židů. Vzorem jsou nacisté a vše se maskuje za odpor k IzraeliFrancouzská politička: "Merkel dnes platí za otevření hranic"Šíření coronaviru uprchlíky české vládě nevadí, ale do českých občanů by klidně stříleliO NEOMARXISMU A FABIANISMU«Ty švédská děvko!» není rasistická nadávka?

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaPropaganda na výbornou: Jak to funguje u ČT

euPortal.cz

Pokrokové médium London Times objevuje, že ty trapné genderové role jsou formou extremismu ve stylu ISISZdražování masa se v EU chystá. Připravuje se Zelený úděl chudoby

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?Levice opustila pracující třídu a přeběhla k migrantům, k LGBT a posedlostí Gretou, hořekují švédští komunisté

ParlamentniListy.cz

Mladí nás zachrání! Nora Fridrichová otevřeně o mladé generaci. Hutné čteníUkrajina: Majdan? Uniklé dokumenty ukazují, jak to bylo, píše Spencerová. Šokující čtení
Články autora
Průzkum
Erdogan Evropě pohrozil kriminalitou imigrantů. Má pravdu? Prezident Erdogan o imigraci do Evropy prohlásil: "Evropané, už nevyjdete v klidu a bezpečně na ulici!" Má pravdu?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď